zdjecie 2252

Tak się zyskuje uznanie kibiców

Siatkówka 26 października 2016 Komentarzy

Niby mały gest, a znaczący tak wiele. Po niedzielnym meczu z Czołgiem AZS UW Warszawa siatkarze Energi Ostrołęka pokazali, że na siatkarskie widowiska do hali im. Gołasia wraca nie tylko smak zwycięstwa, ale też dobra relacja na linii zawodnik - kibic.

Niby mały gest, a znaczący tak wiele. Po niedzielnym meczu z Czołgiem AZS UW Warszawa siatkarze Energi Ostrołęka pokazali, że na siatkarskie widowiska do hali im. Gołasia wraca nie tylko smak zwycięstwa, ale też dobra relacja na linii zawodnik - kibic.

Koniec meczu Energi Ostrołęka z gośćmi z Warszawy. Zawodnicy dziękują sobie za grę, jeszcze tylko pożegnalny okrzyk i wędrówka do kibiców. Tym razem to nie kibice schodzili na dół, by przybić "piątki" ze swoimi ulubieńcami, siatkarze sami pofatygowali się na trybuny, pokazując tym samym szacunek wobec fanów, którzy w niedzielny wieczór postawili na siatkówkę w wydaniu lokalnym. To mały przełom, który - mamy nadzieję - może doprowadzić do powrotu prawdziwego "ostrołęckiego kotła" sprzed lat.

Bo przecież jeszcze nie tak dawno hala im. Gołasia na meczach siatkówki wypełniała się do ostatniego miejsca, prowadzony był zorganizowany doping, organizowane były wyjazdy na mecze. Po drodze gdzieś to wszystko się rozmyło, a spadek do I ligi był podsumowaniem dołowania atmosfery wokół tego sportu w męskim wydaniu. Początek tego sezonu pokazuje, że Energa jest znów na fali wznoszącej. Choć w drugiej lidze, ale z coraz większą publicznością, z upragnionymi zwycięstwami i zespołem walczącym do ostatniej piłki. Mecze biało-czerwonych coraz lepiej się ogląda i oby taki trend utrzymał się do końca sezonu.

Na razie siatkarze Energi pokazują, że warto im zaufać i oglądać ich mecze na żywo. Nie tylko dlatego, że są (jak dotychczas) czołową ekipą II ligi, ale też dlatego, że doceniają kibiców i utrzymują z nimi dobre relacje. To również ważny element, bo fani nie bez przyczyny nazywani są "siódmym zawodnikiem na boisku". Oni też składają się na efekt końcowy widowiska. Może więc ten stan rzeczy zmobilizuje także kibiców i na mecze biało-czerwonych powróci zorganizowany doping? Takie mecze oglądałoby się z pewnością jeszcze przyjemniej!

Tym niezdecydowanym prezentujemy krótkie skróty dotychczasowych meczów Energi we własnej hali podczas sezonu 2016/17. Następny mecz w Ostrołęce już 5 listopada przeciwko ekipie Metra Warszawa. Więcej o poczynaniach zespołu Energi w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.