zdjecie 8196
zdjecie 8196

Te informacje sportowe eOstroleka.pl czytaliście najchętniej (ranking)

Inne 31 grudnia 2016 0 Komentarzy

2016 rok przechodzi do historii, podsumowujemy więc także działalność naszego serwisu sportowego. Z roku na rok zwiększa się liczba naszych czytelników, prężnie rozwija się nasz profil na Facebooku, a nasze artykuły są coraz bardziej popularne. Zobacz te najciekawsze dla internautów w mijającym roku.

2016 rok przechodzi do historii, podsumowujemy więc także działalność naszego serwisu sportowego. Z roku na rok zwiększa się liczba naszych czytelników, prężnie rozwija się nasz profil na Facebooku, a nasze artykuły są coraz bardziej popularne. Zobacz te najciekawsze dla internautów w mijającym roku.

Blisko 200 tysięcy odsłon więcej niż rok wcześniej, do tego 20-procentowy wzrost liczby czytelników oraz najszybciej rozwijający się facebookowy fanpage sportowy w regionie - to fakty o działalności serwisu sportowego portalu eOstroleka.pl w 2016 roku. Cieszymy się, że codziennie możemy dostarczać informacje sportowe z całego regionu, jak również cieszymy się z Waszego zainteresowania tymi informacjami.

Jakie newsy zyskały największą popularność? Oto nasz ranking:

10. Ostrołęka pobiegła Tropem Wilczym [ZDJĘCIA]

Ponad pół tysiąca biegaczy stanęło na starcie ostrołęckiego biegu "Tropem Wilczym", poświęconego pamięci Żołnierzy Wyklętych. Rywalizacja toczyła się na dystansach 1963 metrów oraz 5 kilometrów. Biegali wszyscy - od przedstawicieli klubów sportowych po samorządowców. W naszym zestawieniu popularności newsów miejsce dziesiąte.

9. Mistrzostwo Ostrołęki dla ZSZ 4 i I LO [ZDJĘCIA]

Za nami drużynowe Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w tenisie stołowym. Wśród mężczyzn najlepszą drużyną była ekipa Zespołu Szkół Zawodowych nr 4, rywalizację pań zdominowały tenisistki z I Liceum Ogólnokształcącego. Dość niedawno, ale informacja wskakuje na dziewiąte miejsce.

8. Powrót po latach do zespołu Energi Ostrołęka

Do drugoligowego zespołu Energi Ostrołęka dołączył nowy zawodnik. Dla doświadczonego środkowego jest to powrót do klubu po kilku latach gry w innych zespołach oraz pracy szkoleniowej. Kadra drugoligowca z Ostrołęki jest już niemal zamknięta. Mowa była oczywiście o środkowym, którym jest Arkadiusz Piasta - o jego powrocie do klubu pisaliśmy jako pierwsi, a informacja rozgrzała kibiców do czerwoności.

7. Runmageddon po ostrołęcku... z oświadczynami [WIDEO]

Liczna reprezentacja Fight Academy Ostrołęka wzięła udział w Runmageddonie, czyli ekstremalnym biegu z przeszkodami, jaki został rozegrany w Modlinie. Po zakończeniu biegu reprezentanci Ostrołęki mogli cieszyć się z dziewiątego miejsca drużynowo. Na jedną z zawodniczek czekała też inna niespodzianka...

6. Reaktywacja Narwi Ostrołęka!

8 września 2016 roku odbyło się spotkanie założycielskie klubu sportowego MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Spotkały się osoby zainteresowane odbudową sekcji piłkarskiej Narwi Ostrołęka. Wybrany został zarząd, na którego czele stać będzie Kamil Drężek. O reaktywacji Narwi poinformował serwis "Narew Plus", a w naszym serwisie informacja przeczytała się znakomicie.

5. Najlepszych piłkarzy i kibiców ma I LO [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dwudniowe zmagania w XV Mistrzostwach Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej mężczyzn zakończyły się wygraną uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema. Mistrzowie świętowali przy głośnym dopingu kibiców.

4. Ostrołęczanin Przemysław Zyśk znokautował rywala w debiucie [WIDEO]

Wychowanek Victorii Ostrołęka udanie rozpoczął swoją zawodową karierę bokserską. Przemysław Zyśk znokautował Kamila Wybrańca w walce toczonej w wadze superpółśredniej podczas gali Power Punch w Legionowie.

3. Tradycja się odrodziła: Narew wróciła! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Mimo ulewnego deszczu, aż 49 zawodników zjawiło się na pierwszym treningu MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Tradycja najstarszego klubu w mieście odradza się na nowo. Pokazuje to nie tylko frekwencja na boisku, ale i na trybunach. Kilkudziesięcioosobowa grupa fanów przywitała piłkarzy po królewsku.

2. Waldemar Nol jedzie na Mistrzostwa Świata! Trwa zbiórka funduszy

Waldemar Nol przygotowuje się do Mistrzostw Świata weteranów w kulturystyce, które w grudniu tego roku odbędą się w Dominikanie. Pomaga mu w tym wielu ludzi dobrej woli, którzy wspierają wyjazd wybitnego ostrołęckiego kulturysty na jeden z jego ostatnich startów. Jeszcze kilka dni temu sytuacja wyglądała jednak dramatycznie. Wycofał się bowiem jeden ze sponsorów. Ostatecznie los spłatał figla i Waldemar Nol poważnie zachorował, a czas spędzony w szpitalu wykluczył go z tej imprezy w roli zawodnika. Był jednak w Dominikanie jako zasłużony działacz przy polskiej kadrze.

1. "Ostrołęcki taran" Przemysław Zyśk z kolejnym zwycięstwem!

Przemysław Zyśk pokonał Rusłana Mokryckiego podczas gali boksu zawodowego we Wrocławiu. Ostrołęczanin był wyraźnie lepszy od Ukraińca i według sędziów zwyciężył we wszystkich rundach. Był to najpopularniejszy artykuł naszego serwisu sportowego w 2016 roku.

Naszym czytelnikom życzymy wszystkiego najlepszego w 2017 roku - obyśmy szczęśliwie przeżyli kolejne 365 dni, a sportowcom składamy życzenia sukcesów - tak, by nasi czytelnicy codziennie mieli o czym czytać. Do siego roku!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.