Tenisowi mistrzowie z I LO i ZSZ 4 (zdjęcia)

Inne 14 grudnia 2017 0 Komentarzy

Za nami drużynowe Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w tenisie stołowym. Najlepsi okazali się reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych nr 4, a także tenisistki z I Liceum Ogólnokształcącego.

W rywalizacji pań wygrały faworytki z I Liceum Ogólnokształcącego. W półfinale zawodniczki I LO pokonały ZSZ 3 8:0, a w finale odprawiły z kwitkiem ZSZ 4, wygrywając 7:1. W meczu o 3. miejsce ZSZ 3 wygrał z III LO 8:0. Tym samym zawodniczki z "trójki" zdobyły brązowy medal turnieju. U panów najlepsi byli tenisiści z ZSZ 4, pokonując w finale ZSZ 2 5:3. W meczu o 3. miejsce zawodnicy ZSZ 3 pokonali II LO 5:3.

Poniżej klasyfikacja końcowa drużynowych mistrzostw miasta.

Kobiety:

1. I Liceum Ogólnokształcące - Wiktoria Piorunek, Edyta Olkowska, Łucja Pisiak, Martyna Trzcińska;
2. Zespół Szkół Zawodowych nr 4 - Magda Ciszkowska, Karolina Mażewska, Natalia Nadolna, Anita Dumała, Magda Żebrowska;
3. Zespół Szkół Zawodowych nr 3 - Klaudia Parzych, Kinga Olender, Ola Kozłowska, Karolina Domian, Dominika Jarka;
4. III Liceum Ogólnokształcące - Alicja Rostkowska, Inez Frejnik, Kasia Wójcik, Marysia Kołakowska;
5-7. ZSZ 2, ZSZ 1, I LO;

Mężczyźni:

1. Zespół Szkół Zawodowych nr 4 - Kamil Różycki, Jakub Dudziec, Patryk Kruczyk, Sebastian Godlewski, Jakub Mizerek;
2. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 - Daniel Kęszczyk, Sebastian Jóźwik, Sebastian Bakuła, Piotr Rychlicki, Arkadiusz Kowalczyk;
3. Zespół Szkół Zawodowych nr 3 - Krystian Duszak, Daniel Kamiński, Konrad Różycki, Jacek Laskowski;
4. II Liceum Ogólnokształcące - Andrzej Zych, Przemek Bałdyga, Adrian Komor, Piotr Tyszka;
5-6. III LO, ZSZ 1.