SPS Volley Ostrołęka zna rywali w II lidze. Zobacz TERMINARZ

Siatkówka 28 czerwca 2023 1 Komentarz

SPS Volley Ostrołęka poznał rywali w rozgrywkach II ligi gr. 2 siatkarzy. Ostrołęczanie będą jedną z dwunastu drużyn w swojej grupie: cztery najlepsze ekipy zagrają w play-off, dwie ostatnie (oprócz SMS Spała) - spadają do III ligi. Liga rusza już 30 września, znamy terminarz.

Rywalami SPS Volley Ostrołęka w II lidze mężczyzn w grupie 2. będą: MUKS Wojskowi Warszawa, KS Camper Wyszków, KS Metro Family Warszawa, MOS WOLA Tramwaje Warszawskie, UKS Trójka Międzyrzec Podlaski, Enea KKS Kozienice, NECKO Augustów, POLCANEX Kobyłka, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, Lechia Tomaszów Mazowiecki II, SMS PZPS Spała II.

Volley Ostrołęka rozpocznie ligę 30 września 2023 r. meczem z Metrem Warszawa na wyjeździe. Pierwszy mecz domowy: 7 października 2023 r. z MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

POBIERZ TERMINARZ II LIGI GR. 2  (184,42 KB)

Zasady AWANSÓW I SPADKÓW w II lidze:

Do play-off awansują zespoły, które zajmą miejsca 1-4 w II lidze. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, zespoły grają według rozstawienia: 1-4; 2-3. Zwycięzcy obu tych rywalizacji do trzech zwycięstw zagrają w turnieju półfinałowym o awans do I ligi. Po dwa najlepsze zespoły z dwóch turniejów półfinałowych awansują do turnieju finałowego. Z turnieju finałowego dwa najlepsze zespoły awansują do pierwszej ligi.

Zespoły z dwóch ostatnich miejsc w każdej grupie opuszczają II ligę mężczyzn. SMS PZPS Spała nie jest brany pod uwagę w rozgrywkach fazy play‐off i kończy sezon po zakończonej rundzie zasadniczej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:43, 28 czerwca 2023

Florek

Mocna grupa  Nie  będzie łatwo  szczególnie jeśli nie  będzie wzmocnień. Tym składem    nie damy rady sie utrzymać

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.