zdjecie 1233
zdjecie 1233

To może być historyczny dzień dla ostrołęckiej piłki!

Piłka nożna 14 czerwca 2017 4 Komentarze

Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka i APN Ostrołęka mają dziś szansę na osiągnięcie dużych sukcesów. Juniorzy Korony zagrają o zwycięstwo w lidze mazowieckiej, z kolei młodzicy APN Ostrołęka mogą postawić kropkę nad "i" w kwestii awansu do Ekstraligi Mazowieckiej.

O godzinie 17.00 na stadionie przy Partyzantów w Ostrołęce rozpocznie się mecz juniorów Korony Ostrołęka z Mazurem Gostynin. W przypadku zwycięstwa podopiecznych trenera Michała Robaszkiewicza istnieje spora szansa na wygranie ligi wojewódzkiej, co byłoby dużym sukcesem. Zapraszamy na stadion w Wojciechowicach do dopingowania żółto-niebieskich.

Dziś przydałby się wszystkim kibicom teleport, gdyż o godzinie 17.30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa rozpocznie się spotkanie APN Ostrołęka - PAF Płońsk, którego stawką będzie awans do ekstraligi mazowieckiej. Będzie to mecz rewanżowy, w pierwszym spotkaniu ostrołęczanie wygrali 3:0 po hat-tricku Kacpra Piórkowskiego. Jak widać, awans jest o krok, więc także warto wspomóc APN swoim dopingiem.

A propos ważnych meczów, to warto też zanotować sobie kolejną datę: piątek 16 czerwca, godz. 12.00, stadion przy ul. Partyzantów. Gracze ostrołęckiej Korony z rocznika 2002 zagrają wtedy decydujący mecz w lidze mazowieckiej z Ursusem Warszawa, stawką tego pojedynku będzie utrzymanie się na tym poziomie. Pozostaje tylko powiedzieć: do zobaczenia na piłkarskich arenach!


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:13, 14 czerwca 2017

Arczi

Wołania głos. Wszystkich łączy Pilka a Ostrołękę dzieli.  


...
18:17, 14 czerwca 2017

Gość

To dziwni rodzice w największych klubach dzielą, odkad jest internet...


...
20:53, 14 czerwca 2017

Gość

Jakie wyniki???


...
21:37, 14 czerwca 2017

Gość

Korona 1:3 Mazur
APN 8:0 PAFSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.