Tomasz Mrozek został nowym prezesem MZKS Narew Ostrołęka - zdecydowali członkowie klubu podczas walnego zgromadzenia wyborczego, które odbyło się w poniedziałkowy wieczór w hostelu Fortis w Ostrołęce.
Po rezygnacji Kamila Drężka z funkcji prezesa Narwi Ostrołęka, przeprowadzone zostały nowe wybory do zarządu. Członkowie klubu zebrali się w poniedziałkowy wieczór w hostelu Fortis, by wybrać nowe władze.
Ostatecznie na prezesa Narwi wybrany został Tomasz Mrozek. Wiceprezesem będzie Rafał Dzierzgowski, a członkami zarządu Kamil Drężek i Marcin Roman. Przed nowym zarządem klubu wiele wyzwań - miejmy nadzieję, że cele zostaną osiągnięte.

Tomasz Mrozek w lutym skończy 37 lat. Jest dziennikarzem jednego z ogólnopolskich portali internetowych. Z Narwią Ostrołęka związany od wielu lat: od 2004 r. prowadził klubowe strony internetowe. Przewodniczący komisji rewizyjnej w Narwi w latach 2013-2015, współzałożyciel i członek zarządu nowej Narwi od 2016 r. Spiker, fotograf, pasjonat historii, autor książek - w tym "Niebiesko-Czerwonej Księgi". Od 2021 r. członek zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.
Komentarze
do do ?
Piszesz o zarządzie czy o trenerach? Trenerzy proste że zarabiają, ja piszę o zarządzie.
Obiektyw
Haha zarząd za darmo😂 dobre ….
Szczególnie vicegrosz 🤪
Obiektyw
Haha zarząd za darmo😂 dobre ….
Szczególnie vicegrosz 🤪
Do ?
Na takiej podstawie że za poświęcony czas należy się kasa A za darmo to mozesz sobie popracować dowiedz się ile zarabia Trener,Asystent,Trener Bramkarzy czy inni i mi napisz te kwoty za darmo
Kibic Narwi
pisze sie o prezesach , a zapomina sie o chlopakach ktorzy zapie.dalaja na nich
LL
Najlepsze życzenia z Wrocławia, Panie Tomku!
do Kiko
Ty już przestań wychwalać, na mecz sie rusz, pooglądaj. Zobaczymy czy są w stanie utrzymać sie w tej 4 lidze.
Kiko
Ciekawy zarząd, nowy prezes wspaniała młoda osoba,pasjonat ostrołęckiego sportu plus Akademia może coś z tego być.Powodzenia panowie
KRS
Wyżej wymienieni panowie "osiągnęli sukcesy w biznesie", więc z klubem piłkarskim osiągną podobne. A tak na poważnie. Nastąpi stagnacja jeśli miasto da kasę, jeśli nie to problem. Musi się znależć ktoś, kto osiągnął sukcesy w biznesie i jest szanowany w tym środowisku - wtedy może nastąpić rozwój.
?
Na jakiej podstawie twierdzisz że biorą pieniądze? Przecież to wszystko jest do zweryfikowania.
Do sory sory
Hahahaha haha społecznie pracują jak wszyscy haha haha
do sory
I tak nie dajesz.
Odpowiadając: zrezygnował Tadeusz Mierzejewski. Cały Zarząd NIE POBIERA ŻADNYCH PIENIĘDZY za swoją pracę.
Już nie kibic
Dziękuje
Od dziś nie kibicuje klubowi.
Brak slow co tam się odj…
Sory
Wszedł Roman złotówka to kto wyszedł ? Nie dam na klub złotówki do póki nie ujawniacie zarobków Romanow i spółki.
Kibic
A co się zmieniło? Mrożka nikt nie zna wiceprezes bardziej kiedyś pamiętam z koroną latał Roman liczy tylko kasę z dzieci z Sony a Kamil zrobił najlepszy ruch.....jestem członkiem
J
Tragedia......fajny chłopak ale gdzie na prezesa
Zygmunt
Brawo prezes!
Netka
Gratulacje!!!
CJ
Gratulacje Tomku!
M
Gratulacje Tomku!!!
dede
Gratulacje, należało się po tylu latach. Długą droge przeszedł
Kibic
To se w lotto zgraj
Ukasz
do przewidzenia.
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.