Trójka Ostrołęka kończy sezon

Piłka ręczna 12 maja 2024 0 Komentarzy

W ostatnim meczu sezonu Trójka Ostrołęka przegrała z Piotrkowianinem 34:37 w I lidze piłkarzy ręcznych. - Niebawem podsumujemy sobie cały sezon i przedstawimy plany na kolejny już sezon w I lidze - poinformował ostrołęcki klub.

Mecz znakomicie zaczął się dla Trójki - dwa razy Brzozowski, raz Sypiański i ostrołęczanie prowadzili 3:0. Później spotkanie się wyrównało, a od 20. minuty inicjatywę zaczęli przejmować gospodarze. Do przerwy prowadzili oni już pięcoma bramkami.

W drugiej połowie gospodarze błyskawicznie podwoili przewagę, do 25:15 w 39. minucie i stało się jasne, że miejscowi są dużo bliżej zainkasowania pełnej puli. Ale... w końcówce Trójka zaczęła intensywnie odrabiać straty.

Podopieczni Tomasza Rybickiego rzucili kilka serii i nieoczekiwanie zaczęło się robić gorąco. Finalnie jednak to Piotrkowianin dowiózł zwycięstwo 37:34. Trójka Ostrołęka w tym sezonie wygrała 7 meczów, przegrała 17 i zajmie 8. miejsce w tabeli I ligi gr. C.

Piotrkowianin - Trójka Ostrołęka 37:34 (18:13)

• Trójka Ostrołęka: Rafał Jędrzejewski 1, Szymon Turski 7, Rafał Malkhasyan, Kacper Żebrowski 4, Mateusz Marszałek 3, Seweryn Sypiański 3, Tomasz Rybicki, Maciej Minota, Szymon Brzozowski 10, Gracjan Pachucki 1, Paweł Wysocki, Szymon Celiński 5, Patryk Kośnik.