Trójka zagra u siebie! Turniej 1/8 finału Mistrzostw Polski odbędzie się w Ostrołęce

Piłka ręczna 27 marca 2024 3 Komentarze

Ostrołęka będzie organizatorem turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski juniorów młodszych w piłce ręcznej - poinformował klub UMKS Trójka Ostrołęka. To znakomita wiadomość, bo drużynę Radosława Blocha i Radosława Żebrowskiego kibice będą mogli zobaczyć przed własną publicznością.

fot. Trójka Ostrołęka

Zawodnicy Trójki Ostrołęka w fantastycznym stylu awansowali do 1/8 finału Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Ostrołęczanie w turnieju w Piotrkowie Trybunalskim wygrali wszystkie mecze i z przytupem weszli do kolejnej fazy rozgrywek. Zwycięstwo w turnieju pozwoliło ubiegać się o organizację turnieju 1/8. Jak się okazało, udało się - Trójka poinformowała, że dzięki wsparciu miasta, turniej odbędzie się w Ostrołęce.

Rywalami Trójki będą zespoły z Gdańska, Legnicy i Chrzanowa. Trener Radosław Żebrowski gościł ostatnio w programie "Magazyn Piłki Ręcznej" w RCS Livestream i został zapytany o faworyta tego turnieju. - Nie postawiłbym na nikogo. My już patrzymy, chcielibyśmy się dowiedzieć o tych zespołach. Legnicę znamy z młodzika, to mistrz Polski tej kategorii, to na pewno mocna paka. O Wybrzeżu Gdańsk wiele osób mi powiedziało, że to jeden z faworytów do Mistrzostwa Polski. Zaczęliśmy zbierać informacje o tych zespołach, chcielibyśmy się dowiedzieć jak najwięcej (...) Z tych informacji, które zasięgamy od trenerów, to każdy Legnicę czy Gdańsk wymienia w gronie kandydatów do medali - powiedział szkoleniowiec Trójki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
12:55, 27 marca 2024

Artur

powodzenia! trzymam kciuki, będziemy kibicować

ocena: -         zgłoś
...
14:20, 27 marca 2024

Trojka

Silna grupa będzie. Wybrzeże raczej poza zasięgiem wszystkich, ale chłopaki powalczą o drugie miejsce premiowane awansem :)

ocena: -         zgłoś
...
10:23, 28 marca 2024

t

łatwo nie będzie  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.