Troszyn dzieli się punktami z Żurominem (zdjęcia)

Piłka nożna 30 sierpnia 2017 2 Komentarze

KS CK Troszyn zremisował z Wkrą Żuromin 1:1 w meczu 4. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Tym samym fotel lidera od drużyny z powiatu ostrołęckiego przejęła ekipa Iskry Krasne.

Do meczu z Wkrą Żuromin ekipa z Troszyna przystąpiła z kompletem punktów i 17 bramkami zdobytymi w trzech meczach. Bilans był naprawdę imponujący, ale w środowy wieczór podopieczni Łukasza Bałazego mieli godnego przeciwnika. Wkra Żuromin w trzech spotkaniach również zdobyła komplet punktów, miała bilans bramkowy 13:2.

Na pierwszego gola tego meczu poczekaliśmy do doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Szczęśliwym strzelcem był Piotr Bałas. Pomocnik, który przed dwoma tygodniami obchodził 37. urodziny, znajduje się w bardzo dobrej formie w tym sezonie - strzelił już sześć bramek w czterech meczach. Tuż po przerwie wyrównał Mariusz Rutkowski, a w 52. minucie oba zespoły straciły po jednym zawodniku - czerwone kartki obejrzeli Piotr Kubat (za dwie żółte) i Mariusz Rutkowski. Do końca meczu gole już nie padły, a Troszyn musiał opuścić fotel lidera okręgówki.

Wskoczyła na niego Iskra Krasne prowadzona przez ostrołęckiego trenera Tomasza Słowika. Iskra wygrała dziś z Wieczfnianką 5:0 i przewodzi okręgówce z kompletem zwycięstw oraz bilansem bramek 14:0. W sobotę KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Nadnarwianką Pułtusk.

KS CK Troszyn - Wkra Żuromin 1:1 (1:0)

⚽ 1:0 Bałas '45+1
⚽ 1:1 Rutkowski '48

KS CK Troszyn: Drężek -  Dzwonkowski (75' Mamiński), Abramczyk, Kopeć, K. Kamionowski, Bałas, Gutowski, Wargulewski, P.Kamionowski, Śnietka, Kubat.