Trzecioligowa przygoda kadetek Nike przed fazą play-off

Siatkówka 24 stycznia 2017 0 Komentarzy

Nike Ostrołęka z pierwszą porażką w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Na mecz z Krótką Mysiadło pojechały jednak nie seniorki, a kadetki pod wodzą trenera Tomasza Pakieły. Młode zawodniczki walczyły jak mogły, ale doświadczone rywalki okazały się lepsze i zwyciężyły 3:0.Wyjazd kadetek na mecz z Krótką był celowym zabiegiem przeprowadzonym przez szkoleniowców Nike. Seniorki będą miały więcej czasu na przygotowanie się do najważniejszych meczów sezonu, a kadetki potrzebowały gry przed rozpoczynającą się w najbliższy piątek fazą play-off w I lidze mazowieckiej kadetek, w której zmierzą się z Ateną Warszawa. Mecz z Krótką był dobrą lekcją przed piątkowym starciem z rówieśniczkami.

Zespół z Mysiadła prowadzony przez byłą zawodniczkę Nike Michalinę Tokarską był zespołem lepszym w tym spotkaniu, co wynikało bezpośrednio z doświadczenia. Kadetki Nike próbowały różnych rozwiązań, by "ugryźć" rywalki, ale miejscowe były w tym meczu nie do pokonania i wygrały 3:0, w setach do 17, 21 i 20. W drużynie Krótkiej na szczególne wyróżnienie zasłużyły Aleksandra Sikorska i Anna Sulej brylujące w ataku i zagrywce.

Kadetki Nike Ostrołęka, jak już było wspomniane, w najbliższy piątek zaczynają play-off z Ateną Warszawa, z kolei seniorkom do rozegrania w rundzie zasadniczej pozostały już tylko trzy spotkania. Więcej o siatkarskiej rywalizacji w wykonaniu pań przeczytasz oczywiście w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.