zdjecie 2252

Trzy medale Victorii na Litwie [ZDJĘCIA]

Sporty walki 10 listopada 2015 Komentarzy

Reprezentacja UMKS Victoria Ostrołęka wróciła z Litwy, gdzie wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju bokserskim imienia Witalija Karpaczauskasa w Poniewieżu. Ostrołęczanie zaprezentowali się z dobrej strony, przywożąc do Ostrołęki trzy medale. Na podium stanęli Jakub Waszkiewicz, Damian Krukowski i Karolina Abramczyk.

Reprezentacja UMKS Victoria Ostrołęka wróciła z Litwy, gdzie wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju bokserskim imienia Vitalijusa Karpaciauskasa w Poniewieżu. Ostrołęczanie zaprezentowali się z dobrej strony, przywożąc do Ostrołęki trzy medale. Na podium stanęli Jakub Waszkiewicz, Damian Krukowski i Karolina Abramczyk.

Co ciekawe, najlepiej spisała się jedyna dziewczyna reprezentująca barwy ostrołęckiego klubu w Poniewieżu. Karolina stoczyła dwie bardzo dobre walki i ostatecznie zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wagowej. Z jej postawy zadowolony jest trener i prezes klubu Bogusław Mierzejewski.

- Przykład Karoliny pokazuje, że Kurpianki to bardzo charakterne i waleczne dziewczyny. Zapraszamy wszystkie dziewczęta do pójścia drogą naszej zawodniczki i podjęcia treningów boksu. Warto rozpocząć przygodę z tym sportem - mówi.

Po brązowe medale sięgali Jakub Waszkiewicz i Damian Krukowski. Medalowego startu na swoim koncie nie zapisał jedynie Kacper Waszkiewicz, który w swojej pierwszej walce uległ wicemistrzowi Litwy po niejednogłośnym werdykcie.

- Poziom turnieju był bardzo wysoki, aż sami Litwini dziwili się, że zawody stoją na takim poziomie - podsumowuje Bogusław Mierzejewski - Nie ma się jednak co dziwić, bo było tam wielu reprezentantów swoich krajów. Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników, pokazali oni naprawdę wysokie umiejętności - dodaje.

Dzięki uprzejmości władz klubu nasi czytelnicy mogą zobaczyć galerię zdjęć z turnieju.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.