Trzy punkty zostały w Ostrołęce. Pierwsza wygrana SPS Volley w III lidze

Siatkówka 18 października 2021 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka udanie rozpoczęli grę w III lidze przed własną publicznością. W pierwszym meczu rozgrywanym w Ostrołęce pokonali oni UKS Herkules Sulejówek 3:1.

Było to pierwsze zwycięstwo ostrołęczan w tym sezonie. Po nieudanej inauguracji (0:3 na wyjeździe z Żyrardowem), podopieczni Arkadiusza Piasty zagrali dobre spotkanie przed własną publicznością. W pierwszym secie rywal z Sulejówka nie miał nic do powiedzenia, gdyż gospodarze wygrali 25:13. Kolejne dwie partie były bardzo wyrównane i kończyły się grą "na przewagi".

W drugiej odsłonie lepszy był Herkules, w trzeciej Volley. Gospodarze przy prowadzeniu 2:1 w setach złapali wiatr w żagle i w czwartym secie zwyciężyli do 15, tym samym zapisując na swoim koncie 3 punkty.