Turniej charytatywny z udziałem gwiazd telewizji. Nasi już trenują! (zdjęcia)

Piłka nożna 23 lutego 2018 12 Komentarzy

25 marca w Ostrołęce odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej pod hasłem „Dajmy Radość”. W zmaganiach w hali im. A. Gołasia wezmą udział m.in. gwiazdy telewizji, a pozyskane fundusze przeznaczone zostaną na wsparcie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrołęce.Inicjatywa ta wyszła od osób o dobrym i wrażliwym sercu – Marcina Buchalskiego i Mirosława Wilgi. Wspierani są przez nauczycieli Ośrodka –Szkolno –Wychowaczego - Agnieszkę Zalewską i Marzenę Rawa-Kotowską. Panie rozplanowały wiele działań (artystycznych, sportowych, kulinarnych), które maja uświetnić całą imprezę. Oczywiście mogą liczyć na pomoc koleżanek i kolegów - nauczycieli z ośrodka , uczniów i ich rodziców.

Impreza ta jest organizowana celem wsparcia uczniów Ośrodka Szkolno –Wychowawczego. Pozyskane fundusze będą przeznaczone na organizacje zielonej szkoły w polskich górach, a także zakup pomocy dydaktycznych wspierających rozwój globalny naszych uczniów z różną niepełnosprawnością intelektualną, sprzężoną czy ruchową, a także pomoce dydaktyczne wspierające rozwój globalny naszych uczniów z różną niepełnosprawnością intelektualną, sprzężoną czy ruchową.

Turniej odbędzie się w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Przybędzie na nią zespół piłkarzy Gwiazd Telewizji, a wśród nich między innymi Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański oraz zespół muzyczny Strefa 51. Imprezę będzie również uświetniał swoją obecnością Wojciech Dudkowski, znany ostrołęcki artysta.

- W ramach planowanej imprezy będzie  zorganizowany turniej piłki nożnej połączony z zabawą, muzyką ale także  nauką w myśl zasady: z zabawy nauka. W ramach turnieju liczymy także na zabawę z drużyną  samorządowców. W tym dniu we współpracy ze służbami mundurowymi OSP,  Grupą Ratownicza „Nadzieja” zamierzamy również zorganizować szkolenie dla dzieci z zakresu bezpieczeństwa, a także przeprowadzić pod kierunkiem OTS Korona Ostrołęka serię zajęć i zabaw sportowych - informują organizatorzy.

Reprezentacja ośrodka ma za sobą już pierwszy trening. Piłkarze oraz jedna piłkarka (ale za to jak utalentowana!) spotkali się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2, gdzie trenowali z młodymi piłkarzami OTS Korona Ostrołęka. Trener Rafał Załęski zorganizował gierki treningowe i już teraz można powiedzieć, że reprezentacja ośrodka będzie na zbliżającym się turnieju niezwykle mocna.

Organizatorzy wciąż zbierają fundusze na organizację tej wielkiej imprezy. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc turniejową rywalizację, a tym samym ośrodek, proszony jest o kontakt z organizatorami.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
13:38, 23 lutego 2018

Iga

No nareszcie jakaś fajna inicjatywa. A kiedy to będzie wie może ktoś?

ocena: -         zgłoś
...
14:42, 23 lutego 2018

Gość

25 marca hala Arkadiusza Gołasia od świtu do wieczora. Inicjatywa godna. Oby wszystko dograć.  

ocena: -         zgłoś
...
16:28, 23 lutego 2018

Kibic

Do Iga.Czytaj ze zrozumieniem

ocena: -         zgłoś
...
19:52, 23 lutego 2018

Iga

Ze zrozumieniem to ja staram się podejść do takich jak ty "kibic:" którzy każdemu wymiana choćby małą pomyłkę i zawsze ja skomentują zamiast napisać coś pozytywnego.  

ocena: -         zgłoś
...
20:04, 23 lutego 2018

Gość

Zaleski....brak słów  

ocena: -         zgłoś
...
20:55, 23 lutego 2018

Alan

Miejmy nadzieję że będzie lepiej zorganizowane niż nocna liga. Życzę powodzenia.

ocena: -         zgłoś
...
23:06, 23 lutego 2018

Kibic2

Do.... gosc twoja wypowiedz jest żenująca najpierw naucz sie poprawnie pisac nazwisko a potem udzielaj komentarz ciolku.....brak slow....swietny pomysł.Wielkie brawa dla pomysłodawców  

ocena: -         zgłoś
...
23:38, 23 lutego 2018

USA

Brawo wszyscy brawo Korona  kolejny krok na wyższy poziom. Pomaganie nie boli.  

ocena: -         zgłoś
...
11:32, 24 lutego 2018

Gość

mega niesmaczna reklama przy turnieju charytatywnym...

ocena: -         zgłoś
...
00:33, 25 lutego 2018

Ławy

Załęski wszyskie wrony za ogon łapie. Aby płacili.  

ocena: -         zgłoś
...
07:41, 25 lutego 2018

Do ławy

Wywiązuje się z powierzonych mu zadań wiec co go się czepiać jest Mlody energiczny nie jak połowa ławiakow pod sklepem.  

ocena: -         zgłoś
...
09:28, 25 lutego 2018

Marcin Buchalski

Szanowni państwo gorąco apeluje aby w takiej inicjatywie skupić się na tych którzy potrzebują pomocy czyli DZIECI Z OSRODKA a nie na tym aby doszukiwać się niewiadomo czego w tym że ktoś faktycznie chce pomagać i angażuje się w to z całych sił poświęcając czas .

Łatwo jest wytykać błędy innym jeśli się samemu nic nie chce zrobić.
Uszanujcie tych którzy chcą pomóc i nie biorą za to pieniędzy ale sami dokładają dobrego.

Jeśli ktoś chce pomóc czy tofizycznie czy zna kogoś  kto może wesprzeć budżet jaki zbieramy na imprezę aby mieszkańcy mietitez atrakcję to zapraszam do kontaktu .

Pozdrawiam  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.