zdjecie 8073

Turniej FIFA 18 w Łysych (zdjęcia)

Inne 31 stycznia 2018 0 Komentarzy

Turniej gry FIFA w Łysych jest jednym ze stałych wydarzeń na e-sportowej mapie regionu. W tym roku zwyciężył Jakub Pupek.

Turniej gry FIFA w Łysych jest jednym ze stałych wydarzeń na e-sportowej mapie regionu. W tym roku zwyciężył Jakub Pupek.

Turniej był przeznaczony dla uczniów z gminy Łyse w wieku szkolnym. Rozgrywki odbyły się 27 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Łysych. Turniej był rozgrywany na konsoli PlayStation 4 oraz grze FIFA 18.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zawodnicy chętnie komunikowali się z organizatorem drogą elektroniczną, wymieniali uwagi i chwalili się osiągnięciami. E-sport jest bardzo popularną dyscypliną w której duże sukcesy osiągają zawodnicy z Polski. W wielu turniejach e-sportowych na świecie jedną z najpopularniejszych gier jest seria FIFA.

Zwycięzcą turnieju został Jakub Pupek, który wszystkie mecze rozegrał reprezentacją Belgii. Drugie miejsce zajął Piotr Kubeł (reprezentacja Francji), natomiast najniższe miejsce na podium zajął Karol Parzych, również w barwach reprezentacji Francji. Nagrody i dyplomy wręczyła w imieniu Stowarzyszenia „Uśmiech Dzieci” Sylwia Chojnowska oraz Danuta Szulc z GOKSiR w Łysych.

fot. Gmina Łyse

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.