zdjecie 3958

Turniej piłkarski z okazji 60-lecia ostrołęckiej elektrowni

Piłka nożna 31 maja 2016 Komentarzy

W sobotę 11 czerwca na orliku Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce odbędzie się turniej piłki nożnej "60 goli na 60-lecie ostrołęckiej elektrowni". W turnieju mogą wziąć dzieci w wieku do 16 lat, a zmagania będą miały charakter zabawy z elementami sportowej rywalizacji.

W sobotę 11 czerwca na orliku Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce odbędzie się turniej piłki nożnej "60 goli na 60-lecie ostrołęckiej elektrowni".
Do udziału w imprezie zaprosiliśmy dzieci (dziewczynki i chłopców) pracowników, jak również dzieci z najbliższej rodziny pracowników ostrołęckich spółek Grupy Energa i spółki Azymut - informują organizatorzy. Każdy uczestnik turnieju otrzyma nagrodę, a dla najlepszych przewidziano dodatkowe niespodzianki.

W turnieju mogą wziąć dzieci w wieku do 16 lat, a zmagania będą miały charakter zabawy z elementami sportowej rywalizacji.


Istnieje podział na kategorie wiekowe: 1-6 lat, 7-12 lat i 13-16 lat. Pierwsza z tych grup weźmie udział w grach i konkursach (m.in. wyścigi i loterie) przygotowanych przez organizatora. Druga i trzecia grupa weźmie udział w turnieju piłkarskim.

Serdecznie zapraszamy rodziny do kibicowania i korzystania z przygotowanych atrakcji dla dzieci oraz życzymy wielu zwycięskich goli.  


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.