Twierdza przy Witosa. Narew Ostrołęka pokonała Escolę

Piłka nożna 28 maja 2022 9 Komentarzy

Narew Ostrołęka odebrała punkty kolejnej czołowej drużynie IV ligi. Tym razem bez dorobku punktowego z Ostrołęki wyjechała Escola Varsovia.

W pierwszej połowie Narew miała kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki, przed szansą stawali m.in. Iwan Budniak czy Damian Gałązka, a Oleh Ochrimenko trafił nawet w słupek. Jednak w 42. minucie to goście za sprawą Bartosza Nahornego wyszli na prowadzenie.

Ich radość nie trwała długo, bowiem dwie minuty później Iwan Budniak uradował kibiców strzałem dającym remis 1:1. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka: w 78. minucie rzut karny za faul na Ziemaku wykorzystał Damian Gałązka, dając Narwi prowadzenie 2:1 i jednocześnie ustalając wynik całego meczu.

...
20:23, 28 maja 2022

Utrzymanie blisko tylko większości zawodnikom kończą się kontrakty i możliwe że skład się posypie.

...
21:03, 28 maja 2022

gość za miedzy

To problem zarządu. Może to i lepiej. Duża część grała przeciętnie, więc powodzenia w dalszej karierze futbolowej lub zawodowej.
Na silną 4 ligę potrzebni są młodzi zawodnicy do 24 roku życia z ograniem. A nie jak to ma miejsce teraz z nie przygotowanymi rezerwami, które grają poniżej oczekiwań i tylko w B-klasie.
Przykład Escoli  i Unii Warszawa pokazuje jak powinno się zagospodarować młodych adeptów piłki. Tego w Ostrołęce nie ma bo jaki karm taki majdan przeciętniactwa. I za chwilę buractwa pseudoklubowego, krytykującego inaczej piszących niż oficjalna tuba propagandowa klubu.
W Warszawie jest dużo klubów i nie zawiści jak to ma miejsce tu. Gdyby była współpraca w mieście lub najbliższych okolicach to jeden silny klub miał by już gotowych zawodników na 4 ligę. A tak to będą sprowadzać następnych do zespołu, którzy zaliczą następny klub i po roku pożegnają te strony bez żalu!

ocena: 34%         zgłoś
...
22:37, 28 maja 2022

Do gościa zza między

Martw się lepiej o swój klub. Może napisz jak wygląda szkolenie młodzieży u Ciebie za miedzą.

...
23:35, 28 maja 2022

Dokładnie. Gościu mówi o młodych i rezerwach, a za miedzą nie ma ani szkolenia ani rezerw.

...
00:11, 29 maja 2022

Do gość za miedzy

Za dużo Football Menagera się na oglądałeś. Nie Ty będziesz o tym decydował że w drużynie mają być sami zawodnicy do 24 roku życia. Idąc twoim tokiem myślenia to nie powinno być w tej drużynie Kraski, Gałązki czy Jastrzębskiego?