Udany start gimnastyków Bee Hero. Poznajcie medalistów [WIDEO, ZDJĘCIA]

Inne 25 listopada 2021 0 Komentarzy

Reprezentanci Bee Hero Ostrołęka bardzo dobrze spisali się w Krajowym Turnieju Gimnastyki. Na własnym terenie zdobyli sporo medali. Do naszej redakcji dotarły nawet specjalne gratulacje ze Szkoły Podstawowej nr 6, która doceniła wyczyn swojego ucznia podczas niedzielnych zawodów.

Niedziela była dniem pełnym sportowych emocji w Bee Hero Sports Center w Ostrołęce. Krajowy turniej gimnastyki zgromadził blisko 150 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Zawody prowadzone były w wyjątkowej oprawie i stały na wysokim poziomie. Pisaliśmy o tym tutaj. Czas poznać reprezentantów Bee Hero Ostrołęka, którzy wzięli udział w zawodach.

Gimnastycy z Bee Hero

W grupie pierwszej w roczniku 2016 Aleksandra Grabka była druga, w roczniku 2015 drugie miejsce zajęła Hania Kultys, czwarta była Zuzanna Jóźwiak, a szósta Gabrysia Rudnicka. Rocznik 2014: tu drugie miejsce zajęła Gabriela Dawid, a trzecie Amelia Ambrzykowska.

W grupie drugiej w roczniku 2012 Magda Bloch i Nadia Dąbkowska zajęły czwarte miejsce, a w roczniku 2011 Zuzia Kulesza i Oliwia Czaplicka zajęły pierwszą lokatę.

W roczniku 2011 w rywalizacji chłopców drugi był Patryk Brodacki.

Rocznik 2009 - tu pierwsze miejsce zajęła Lila Mielnicka, a czwarta była Amelia Kulesza.

W grupie trzeciej w roczniku 2008 Amelia Grala zajęła czwarte miejsce, w roczniku 2014 Iga Grabowska była piąta, a Rozalia Cichowska - szósta. Rocznik 2013: tu pierwsze miejsce zajęła Maria Giers, piąta była Veronica Bielska, a szósta Laura Marczak.

Rocznik 2011 - Lena Zielińska była druga, a Nikola Święcicka i Julia Jankowska zajęły trzecie miejsce. W roczniku 2010 druga była Julia Bałdyga, a trzecia Anna Kalicińska. Z kolei w roczniku 2005 pierwsze miejsce zajęła Oliwia Święcicka.

Wśród chłopców wygrał Łukasz Żebrowski, drugi był Damian Hajbos, trzecie miejsce zajęli Bartosz Grabka i Jakub Grzyb, a czwarty był Konstanty Czapski.

SP 6 dumna z medalisty

- Damian Hajbos (na zdjęciu), uczeń klasy 2a to Mistrz Gimnastyki. W Krajowym Turnieju Gimnastyki Bee Hero zdobył 2. miejsce. W turnieju uczestniczyło 150 gimnastyków z całej Polski. Damian zaprezentował wysokie umiejętności wykonując wiele widowiskowych ćwiczeń. W nagrodę otrzymał medal i statuetkę. Damianie, jesteśmy z Ciebie dumni! - informuje Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.