UKS Future is Now zaprasza na treningi [WIDEO]

Inne 10 września 2016 Komentarzy

Wiele klubów piłkarskich z Ostrołęki i okolic ogłasza w ostatnim czasie nabory do swoich grup młodzieżowych. Nie inaczej jest w Future is Now, gdzie trenerzy Łukasz i Rafał Załęscy prowadzą trening indywidualny dla młodych piłkarzy. Trwa nabór do grup.Future is Now proponuje piłkarski trening indywidualny w formie doskonalenia umiejętności poznanych w macierzystym klubie, aby zawodnik mógł stać się najsilniejszym ogniwem swojej drużyny.

- Zapewniamy wykwalifikowaną i stale rozwijającą się kadrę trenerską, pracę na nowym sprzęcie i dostosowanych do potrzeb obiektach. Działamy w układzie: 1-2 trenerów i 1-4 zawodników co zapewnia sześć razy więcej kontaktów z piłką niż podczas treningu drużynowego oraz większą uwagę trenera przypadającą na pojedynczego zawodnika. Przewagą treningu w grupach czteroosobowych jest dbałość o szczegóły, które determinują poziom osiągnięcia mistrzostwa sportowego. Zdaniem wielu ekspertów osiągany jest on przy około 10 000 godzin spędzonych z piłką - mówią Rafał i Łukasz Załęscy, koordynatorzy projektu.Future is Now współpracuje z trenerami, analitykami, specjalistami treningu bramkarskiego na terenie całego kraju, a jednym z trenerów szkółki jest trener asystent/analityk reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej – Łukasz Załęski.

- Równolegle z rozwojem sportowym dbamy również o fundament jakim jest zdrowie. Zawodnicy mają m.in. stały dostęp do lekarza ortopedy, fizjoterapeuty, a jednostki treningowe zawierają ćwiczenia wzmacniające i korekcyjne. Ponadto oferujemy zawodnikom cotygodniowe zajęcia z fizjoterapeutą, a fragmenty zajęć można obejrzeć na załączonych poniżej materiałach wideo - dodają trenerzy.Klub prowadzi współpracę z młodymi piłkarzami z województwa mazowieckiego i podlaskiego. Są to piłkarze z klubów grających na zróżnicowanym poziomie rozgrywkowym oraz w różnym wieku. Istnieje możliwość dostosowania się do planu tygodnia i ustalenia indywidualnych godzin treningu. Więcej informacji można uzyskać po kontakcie telefonicznym z trenerami.

Kontakt z trenerami i zapisy:

Rafał Załęski – 535-315-715
Łukasz Załęski – 507-766-928

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.