UKS Olimp poza podium Mistrzostw Mazowsza

Siatkówka 16 lutego 2015 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka zajęli czwarte miejsce w turnieju finałowym mistrzostw województwa mazowieckiego w kategorii kadetów. Podopieczni Norberta Majkowskiego podczas turnieju rozgrywanego w Warszawie zdołali wygrać tylko dwa sety.

Pierwszy mecz siatkarze Olimpu rozegrali w piątek 13 lutego, przeciwnikiem był MKS MDK Warszawa. Pierwszy set był bardzo wyrównany i gracze MDK-u zdołali go wygrać dopiero po zaciętej walce na przewagi - 26:24. Drugą partię ostrołęczanie pewnie wygrali do 19, dzięki czemu odżyła nadzieja na dobry wynik. Niestety, dwa kolejne sety pewnie wygrali warszawiacy (do 17 i 19) i w całym meczu to MDK triumfował 3:1.

Drugiego dnia turnieju Ostrołęka zmierzyła się z gospodarzami turnieju finałowego - MOS Wola Warszawa. Pierwszy set był bardzo wyrównany, miejscowi zakończyli go zwycięstwem 27:25. Kolejne dwie partie MOS wygrywał jednak pewnie do 17 i 18, kończąc mecz bez straty seta. W ostatnim dniu turnieju Olimp uległ 1:3 Czarnym Radom - tym samym siatkarze znad Narwi zakończyli turniej bez zwycięstwa na czwartym miejscu.

Mistrzem Mazowsza została ekipa MOS Wola Warszawa, srebro przypadło Czarnym Radom, a na najniższym stopniu podium uplasował się MKS MDK Warszawa.