zdjecie 7612

V Festiwal Biegowy "Zabiegaj o Borki" (zdjęcia, wyniki)

Lekkoatletyka 03 czerwca 2017 0 Komentarzy

71 zawodniczek i zawodników wzięło udział w biegu głównym na 10 km podczas V Festiwalu Biegowego "Zabiegaj o Borki" w Olszewie-Borkach. Niespodzianek nie było: najlepszym mężczyzną okazał się Przemysław Dąbrowski, wśród pań triumfowała Magdalena Piątak.

Bieg na 10 kilometrów toczył się na czterech 2,5-kilometrowych okrążeniach. Meta usytuowana była w pobliżu budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszewie-Borkach. Już na pierwszym okrążeniu dowiedzieliśmy się kto powinien zwyciężyć w całym biegu. Przemysław Dąbrowski z Borawego jako jedyny pobiegł poniżej dziewięciu minut i miał ponad trzydzieści sekund przewagi nad drugim Krzysztofem Krukowskim. Ostatecznie Dąbrowski wszystkie okrążenia pobiegł w podobnym tempie, dzięki czemu zwyciężył w całym biegu z czasem 00:34:00. Drugi Krzysztof Krukowski z Nowej Wsi stracił do zwycięzcy 00:01:26, a trzeci Tomasz Zaremba z Zambrowa wpadł na metę równo dwie minuty po Dąbrowskim. W pierwszej dziesiątce znaleźli się również Sławomir Mąka, Krzysztof Olszewski, Robert Wójtowicz, Piotr Wiśniewski, Mirosław Wilkowski, Dariusz Regulski i Łukasz Demby.

Pobiegły także panie. Najlepsza okazała się ostrołęczanka Magdalena Piątak z czasem 00:39:46, druga była Agnieszka Pierzchanowska z Kadzidła - 00:41:55, a trzecia Klaudia Baczewska z Ostrołęki - 00:43:42. W dziesiątce zagościły również Sylwia Czartoryska, Patrycja Niedźwiecka, Monika Młynarczyk, Wiesława Grala-Mąka, Dorota Rypina-Gałązka, Marta Kacprzycka i Ewa Stolarczyk.

Pełne wyniki w serwisie protimer.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.