VI Jazda Indywidualna Na Czas- ITT"

Inne 13 sierpnia 2014 1 Komentarz

Chcesz zostać mistrzem jazdy indywidualnej na czas? Teraz masz okazję bo wystarczy wziąć udział w wyścigu.

Chcesz zostać mistrzem jazdy indywidualnej na czas? Teraz masz okazję bo wystarczy wziąć udział w wyścigu.

Jeśli lubisz szybką jazdę rowerem to już w piątek organizatorzy dają Ci możliwość zmierzenia się z czasem podczas jazdy indywidualnej po szosie na dystansie 10km. W jeździe indywidualnej chodzi o "wykręcenie" na dowolnym rowerze jak najlepszego czasu. Zawodnicy startują na trasę co 1 minutę, pokonują 5km trasy do nawrotu i kolejne 5km tym samym odcinkiem wracają do mety. Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary i nagrody rzeczowe.

Będą prowadzone dwie odrębne klasyfikacje: dla rowerów szosowych i MTB oraz odrębnie kategorie pań i panów. Spotykamy się o godz. 10.00. Start w Rzekuniu przy ul. kpt. Bednarczyka w kierunku na Daniszewo (1km od Urzędu Gminy). Na ubiegłorocznej czasówce rywalizowało na rowerach szosowych oraz MTB, 40 osób. Organizatorzy liczą na liczne przybycie również w tym roku.

Na zawody można się zgłaszać poprzez formularz rejestracyjny u organizatora www.KK24h.pl, Ilość miejsc ograniczona. Są to zawody amatorskie skierowane do wszystkich, którzy posiadają sprawny rower oraz kask. Przed zapisaniem się zachęcamy do zapoznania się z regulaminem imprezy, który jest dostępny na stronie Klubu Kolarskiego 24h organizatora czasówki.

http://kk24h.pl/imprezy/pokaz/6

Zawody odbędą się w piątek 15 sierpnia o godz. 10.00. Patronat Honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Rzekuń Stanisław Godzina.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:02, 13 sierpnia 2014

literówka

poprawcie "Indywidualna"Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.