zdjecie 2298
zdjecie 2298

Victoria z kompletem zwycięstw na gali "Sparta" [WIDEO]

Sporty walki 10 kwietnia 2017 4 Komentarze

Podczas 5. edycji gali sportów walki "Sparta" w Ostrołęce występy zaliczyło dwóch pięściarzy Victorii Ostrołęka. Jakub Waszkiewicz i Damian Krukowski pokazali, że są w dobrej dyspozycji i pewnie uporali się ze swoimi rywalami.

Galę "Sparta" zainaugurował pojedynek bokserski w kategorii 60 kg. W ringu zobaczyliśmy Jakuba Waszkiewicza, mistrza Polski kadetów. Zmierzył się on z Adrianem Oleksiejem z BKS Tiger Łomża. Waszkiewicz w pierwszej rundzie zaprezentował mądry boks, trzymając rywala na dystans, z doskoku uderzając silnymi i celnymi seriami. W kolejnych rundach przewaga ostrołęczanina była jeszcze większa. Waszkiewicz walczył na sporym luzie i - jak na mistrza przystało - był zdecydowanie celniejszy, ale też unikał mocnych zamachowych ciosów Oleksieja. Werdykt sędziów mógł być tylko jeden: jednogłośnie na punkty zwyciężył reprezentant Victorii. Całą walkę obejrzysz poniżej.Na piątej "Sparcie" zaprezentował się też brązowy medalista Mistrzostw Polski juniorów Damian Krukowski. Jego rywalem był Paweł Martyniuk - były mistrz Ukrainy, reprezentujący obecnie Palestrę Warszawa. Już w pierwszej akcji ostrołęczanin odważnie ruszył na rywala i trafił go serią ciosów. W pewnym momencie Krukowski na chwilę stracił głowę i wdał się w bijatykę z Martyniukiem. - Nie bij się Damian, nie bij się - słychać było z narożnika ostrołęckiego zawodnika. Chwila oddechu i powrót do swojego boksu, tak wyglądały kolejne minuty tej walki. Rywal nie ułatwiał zadania, bowiem często wpadał głową w reprezentanta Victorii, za co był wielokrotnie upominany (lecz bez skutku) przez sędziego ringowego Grzegorza Mierzejewskiego.

Po otrzymanym mocnym ciosie w pamiętnej wymianie z pierwszej rundy, w kolejnych odsłonach Krukowski był już uważniejszy i nie dopuszczał do "elektrycznych" sytuacji. Zamiast tego, pewnie punktował swojego rywala, a po ostatnim gongu to jego ręka powędrowała w górę. Walka do obejrzenia na naszym wideo.Relację z V Gali Sportów Walki "Sparta" w Ostrołęce przeczytasz w naszym serwisie. W ciągu najbliższych dni będziemy Państwu prezentować kolejne walki z sobotniej gali - pokażemy wideo ze wszystkich pojedynków. Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu sportowego.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:24, 10 kwietnia 2017

Gość

Rywal Damiana powinien być upomniany, ile można ale walka fajna, dobrze sie oglądało :)


...
14:41, 10 kwietnia 2017

Gość

Walka Krukowski Martyniuk fajna, były grzmoty


...
16:19, 10 kwietnia 2017

uppa

rzeczywiśćie walka Damiana dobra, a wygrana nad Ukraincem smakuje podwójnie


...
10:26, 11 kwietnia 2017

Radon

Do gość zawodnik w czerwonym dostał dwa ostrzeżenia tak, że upomnienie było 😊😊Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.