Liga okręgowa: Troszyn ograł Wieczfniankę. Zobacz wyniki 19. kolejki

Piłka nożna 10 kwietnia 2017 0 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna 5:2 w spotkaniu 19. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego szalę zwycięstwa przechyliła na swoją korzyść w drugiej połowie meczu. Zobacz wyniki kolejki, która odbyła się w miniony weekend. Na czele ligi wciąż Korona Ostrołęka.

Do przerwy meczu Wieczfnianki z Troszynem utrzymywał się remis 1:1. W drugiej połowie zespół z powiatu ostrołęckiego strzelił aż cztery gole i zapisał na swoje konto trzy punkty. Z czterech wiosennych meczów podopieczni Łukasza Bałazego wygrali aż trzy i odrabiają straty do dziewiątej Iskry Krasne. Liderem okręgówki jest wciąż Korona Ostrołęka, żółto-niebiescy nad drugą Nadnarwianką Pułtusk mają siedem punktów przewagi.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - KS CK Troszyn 2:5 (1:1)

⚽ 0:1 Bałas '14
⚽ 1:1 Kopeć '38 (sam)
⚽ 1:2 P. Kamionowski '47
⚽ 1:3 Bałas '59
⚽ 1:4 Palewski '82 (sam)
⚽ 2:4 Dziubiński '86
⚽ 2:5 Abramczyk '90+2

KS CK: Drężek - Dzwonkowski, Sakowski, Kopeć, K. Kamionowski, A. Abramczyk, Bałas, Rudziński (80' Grabowski), P. Kamionowski, Wargulewski (85' Jankowski), P. Dąbrowski (85' Parzych).