W A-Klasie zapunktował tylko Aldo Bartnik

Piłka nożna 24 sierpnia 2015 Komentarzy

W ubiegły weekend rozpoczęły się rozgrywki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Była to równocześnie inauguracja sezonu dla trzech zespołów z powiatu ostrołęckiego. Porażki zanotowały zespoły Kurpika Kadzidło i Rzekunianki Rzekuń, w ostatniej minucie meczu remis uratował Aldo Bartnik Myszyniec.

Sporą szansę na znakomite otwarcie meczu z GKS Strzegowo mieli piłkarze kadzidlańskiego Kurpika. Nie wykorzystali oni jednak sytuacji podbramkowych, co zemściło się jeszcze w pierwszej części gry. Na listę strzelców wpisał się Damian Kędzierski, a po przerwie zwycięstwo gościom zapewnił Mateusz Piotrowski. GKS wywiózł z Kadzidła trzy punkty, wygrywając 2:0.

Ciekawy przebieg miało spotkanie Korony Karolinowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec. Podopieczni Daniela Dziekońskiego przystępowali do meczu z beniaminkiem jako faworyt i już w 10. minucie potwierdzili przedmeczowe spekulacje, wychodząc na prowadzenie po strzale Artura Warycha. Niestety, jeszcze przed przerwą myszynieccy gracze dali się dwukrotnie zaskoczyć, a na listę strzelców po stronie Korony wpisali się Kamil Krawczyk i Michał Kłodowski. Równo po godzinie gry było już 3:1 dla gospodarzy za sprawą Huberta Bulaka. Wydawało się więc, że dojdzie do niespodzianki, ale wtedy obudzili się gracze Aldo Bartnika. Najpierw silnym strzałem pod poprzeczkę bramkę zdobył Mateusz Krajza, a w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Artur Warych i mecz zakończył się podziałem punktów.

Niesamowitego pecha miała ekipa Rzekunianki Rzekuń, która przez cały mecz walczyła jak równy z równym przeciwko ekipie Kryształa Glinojeck. Rzekunianka miała nawet swoje szanse na zdobycie bramki, lecz sytuacji nie udało się wykorzystać. Gospodarze popisali się za to niesamowitą skutecznością w doliczonym czasie gry, w pierwszej minucie dodatkowego czasu gola na wagę trzech punktów dla Glinojecka zdobył Paweł Borzykowski.