Walczyli o medale. Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Pływanie 31 października 2021 3 Komentarze

W Parku Wodnym Aquarium w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu. Imprezę zorganizowali UKS Piątka Ostrołęka, Park Wodny Aquarium oraz WOPR-OS Ostrołęka. Do naszego miasta przyjechali pływacy z całej Polski.

Najwięcej medali - 24 - na Mistrzostwach Ostrołęki w pływaniu zdobyli pływacy UKS Fala Nieporęt. Kolejne miejsca w klasyfikacji medalowej zdobyli pływacy Juvenii Białystok oraz Orki Ciechanów.

Jak wypadli ostrołęczanie?

9 medali (4 złote, 4 srebrne i 1 brązowy) zdobyli pływacy UKS Piątka Ostrołęka, co zaowocowało 6. miejscem w klasyfikacji medalowej. Na 9. miejscu w klasyfikacji medalowej zakończył mistrzostwa klub Squatina Ostrołęka z 11 medalami (3 złote, 4 srebrne i 4 brązowe). Z kolei WOPR-OS Ostrołęka zdobył 5 medali (3 złote i 2 srebrne) i zajął 12. miejsce w klasyfikacji medalowej.