Wielka piłka w Troszynie? Były trener kadry narodowej może poprowadzić KS CK w "okręgówce"

Piłka nożna 28 lipca 2014 2 Komentarze

Duże zmiany czekają klub KS CK Troszyn w nowym sezonie rozgrywek ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Już teraz wiadomo, że zespołu nie poprowadzi trener Przemysław Stepnowski. Ogromne pieniądze od sponsora Grzegorza Kulikowskiego pozwoliły na zatrudnienie szkoleniowca z przeszłością reprezentacyjną.

Duże zmiany czekają klub KS CK Troszyn w nowym sezonie rozgrywek ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Już teraz wiadomo, że zespołu nie poprowadzi trener Przemysław Stepnowski. Ogromne pieniądze od sponsora Grzegorza Kulikowskiego pozwoliły na zatrudnienie szkoleniowca z przeszłością reprezentacyjną.

Przypomnijmy, Grzegorz Kulikowski to biznesmen, ściśle związany z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Bogaty inwestor nie szczędzi pieniędzy na projekty, którym patronuje. Od obecnego sezonu jego "oczkiem w głowie" ma być klub KS CK Troszyn, który ma w jak najszybszym czasie awansować do IV ligi a następnie pokonywać kolejne szczeble piłkarskiej hierarchii w kraju.

Jaką kwotą dysponował będzie klub z Troszyna w nowym sezonie? Nieoficjalnie mówi się, że inwestor zasilił klubową kasę kwotą przekraczającą pół miliona złotych! Kulikowski ściągnął już do klubu trzech piłkarzy III-ligowego Huraganu Wołomin: Dariusza Dadacza, Bartosza Grodzkiego i Łukasza Fijołka. W planach są kolejne transfery, nie zabraknie również zawodników ze znanymi nazwiskami. Zespół z Troszyna do meczów przygotowywał się będzie... w Warszawie. Trenerem zespołu może zostać szkoleniowiec, który współpracował kiedyś z reprezentacją Polski.

Jest nim Edward Klejndinst, który był asystentem selekcjonerów reprezentacji Polski - Janusza Wójcika, Jerzego Engela i Pawła Janasa. Oprócz tego prowadził młodzieżowe reprezentacje kraju oraz Zagłębie Lubin w T-Mobile Ekstraklasie. Ostatnio był skautem w klubie Wisła Kraków.

Drużyna trenować będzie w Warszawie, co więc z zawodnikami z naszego regionu? Będą oni mieli okazję występować w B-Klasie ostrołęckiej jako rezerwy pierwszej drużyny. Być może trenerem drugiego zespołu zostanie Przemysław Stepnowski, dotychczasowy szkoleniowiec KS CK. Celem drugiego zespołu będzie również sportowy awans - na boiska A-Klasy.

Do tematu troszyńskiej drużyny wrócimy w kolejnych dniach w naszym serwisie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:34, 28 lipca 2014

Gość

GK dał 850 tys zł podobno..niezła akcja


...
12:19, 28 lipca 2014

do urlopowiczów

A co robią władze miasta, aby to ostrołęckie kluby miały takiego newsa? Nic! A więc panowie ogłaszamy, że Narew spada do LO bo zawodnicy wolą grać dla Ostrowi Maz. lub w innych klubach. Panowie dalej urlopujcie się  sobie a klubiki ostrołęckie niech same sobie radzą-wystarczy im chyba dotacja miejska na nowy sezon z zaległościami finansowymi-jak niesie plotka wśród piłkarzy- którzy opuszczają tonący okręt.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.