Żenada: nie widzę problemu, jak jesteś na meczu to wyślij relację, opis tego co się działo. Chyba nie sądzisz, że będziemy jeździć po całym powiecie przez weekend po meczach A Klasy czy B Klasy. Niestety, nikomu się to nie opłaca. Mail masz podany powyżej.
Komentarze
kibic Narwi
Do żnady Jak z rzekunianką na wyjezdzie będzie po 50 kibicow to też napiszą więcej o tym klubie, o tradycji Narwi nie wsponme
Gość
super trener:)
gość
Jak skrzydlami grają to i wygrywają brawo trener
Żenada
Dziękuję za informacje
sport@eostroleka.pl
Żenada: nie widzę problemu, jak jesteś na meczu to wyślij relację, opis tego co się działo. Chyba nie sądzisz, że będziemy jeździć po całym powiecie przez weekend po meczach A Klasy czy B Klasy. Niestety, nikomu się to nie opłaca. Mail masz podany powyżej.
Żenada
Chodzi mi o to żeby nie było opisów Rzekunianka wygrala i lista strzelców tylko coś jeszcze więcej. To im się chciało aż do Mystkówca jechać?
Gość
Redakcja pisze o tym co interesuje ludzi, przecież widza statystyki wejść . poza tym to eostroleka a nie oWieś
Gość
To przekonaj redakcję że warto jechać do Myszyńca :)
Żenada
B-Klasa Narew transmisja na żywo a nie.umiecie napisać skrótów meczów wczorajszych np. A-klasy Rzekunianka vs Myszyniec itp :(
Luck
Słowik to członek zarządu, więc dla tego był
Gość
BRAWO NARWIO DUMO KURPI!
kolega
Już wiadomo .....Słowik trenerem Narwi . Był dziś na wyjazdowym meczu?
Gość
Jak trzeba będzie to sie ustali !
ciekawe
A to z 2 miejsca premiowane jest barażami z 2 zespołem z grupy ciechanowskiej?
Kiedy to ustalono?
Gość
3 pkt straty do Korony da się odrobić. Tylko Narew !!
jak nie z 1go to z baraży ale awans będzie
as
nie wiem kto normalny mysli ze korona przegra z lelisem...
Gość
A nie bo hokej na lodzie. Ale lodowiska sztucznego brak.I to jest problem a nie siatka czy podwórkowa liga.
Sanczopanczo
W Ostrołęce tylko siatka.
Mietek
Dlaczego Wesołowski gra podstawowego bramkarza?
no
Jak Narew wygra a Korona przegra. To będzie ciekawa runda wiosenna. Tyle samo punktów będą mieć. ;-) I będzie ciekawa runda wiosenna.
no
Super ;-)
no
Narew Narew
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.