Wyróżnienia i dobre występy lekkoatletów z OKLA Ostrołęka!

Lekkoatletyka 12 lipca 2013 Komentarzy

Kolejny udany występ zaliczyły młode lekkoatletki OKLA Ostrołęka. Tym razem podopieczne trenera Bartosza Witkowskiego wzięły udział w ulicznych biegach w Goworowie. Do lekkoatletów OKLA trafiły także wyróżnienia podczas Samorządowej Gali Uczniowskiej.

Podczas zawodów w Goworowie w roczniku 1999-2000 najlepsza okazała się Wiktoria Orzoł, która wyprzedziła drugą na mecie - klubową koleżankę Aleksandrę Olewiecką. Na czwartym miejscu bieg ukończyła Natalia Sobocińska, która na ostatnich metrach przegrała podium. Wiktoria Orzoł w nagrodę za swój występ otrzymała odtwarzacz MP3. Bieg główny na dystansie 9300 metrów wygrał Przemysław Dąbrowski z Borawego, przed Damianem Świerdzewskim (Ostrołęka) i Andrzejem Godlewskim (Łomża).

Kilkudziesięciu uczniów z ostrołęckich szkół otrzymało wyróżnienia podczas VI Samorządowej Gali Uczniowskiej, która odbyła się 26 czerwca. Nagrody trafiły do najlepszych uczniów i sportowców z poszczególnych szkół z terenu naszego miasta. W tym gronie nie zabrakło zawodniczek OKLA Ostrołęka, które na co dzień prowadzi trener Bartosz Witkowski. Podczas gali nagrodzone zostały: Natalia Sobocińska, Wiktoria Orzoł, Klaudia Borkowska, Aleksandra Dzwigała i Magdalena Żebrowska.