Wyścigowe czwartki dla kolarzy w gminie Lelis

Inne 13 maja 2016 Komentarzy

W każdy czwartek o godzinie 18.00 w miejscowości Kurpiewskie (gm. Lelis) organizowane są kolarskie wyścigi szosowe na trzech dystansach - od 17,5 do ponad 50 kilometrów. Wyścig przeznaczony jest dla wszystkich uczestników, bez względu na rodzaj posiadanego roweru.Start i meta umieszczona jest w okolicy ronda, w okresie letnim start przewidziano na godzinę 18.00. Ścigać się można na dystansie jednego, dwóch lub trzech okrążeń po 17,5 kilometra. Zawodnicy przed startem wybierają liczbę okrążeń, którą przejadą. Wyścigi prowadzone są na płaskiej, asfaltowej trasie. Długość jednej rundy to 17,5 km.

Szczegóły trasy: START Kurpiewskie – prosto przez rondo – Łęg Starościński w prawo – Szafarczyska prosto – Nasiadki w lewo – koniec Nasiadek w prawo - Dąbrówka w prawo przed kościołem – koniec Dąbrówki w prawo – Kurpiewskie (przed rondem) META. Trasa będzie oznaczona znakami poziomymi na asfalcie.

Uczestnicy startują na własny odpowiedzialność, muszą też znać przepisy ruchu drogowego. Wymagany jest sprawny rower oraz kask ochronny na głowie. Szczegóły oraz regulamin Wyścigowych Szosowych Czwartków znaleźć można na forum Rowerowej Ostrołęki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.