XXI Półmaraton Kurpiowski. Sprawdź oficjalne wyniki! [ZDJĘCIA]

Lekkoatletyka 26 maja 2015 Komentarzy

Za nami 21. edycja Półmaratonu Kurpiowskiego. W tegorocznym biegu ton całej rywalizacji nadawali zawodnicy zagraniczni. Ostatecznie zwyciężył Kenijczyk Joel Kosgei Komen z czasem 1:05:24.W imprezie wzięło udział ponad dwieście zawodniczek i zawodników z Polski, Ukrainy, Białorusi i Kenii. Obcokrajowcy nadawali też ton rywalizacji, aż sześciu zawodników z zagranicy znalazło się w pierwszej dziesiątce.

W XXI. Półmaratonie Kurpiowskim wystartowała bardzo liczna grupa, około 80 biegaczy, z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W tym gronie najlepiej zaprezentował się Przemysław Dąbrowski (Agro-Metal Ostrołęka), który był też najlepszym Polakiem tego biegu, zajmując szóste miejsce w czasie 1:07:36. Wśród „naszych” pań najlepsza okazała się Wiesława Grala - Mąka (Klub Kolarski 24h Ostrołęka), która w ogólnej klasyfikacji kobiet była 13. z czasem 1:57:52.

Główny organizator półmaratonu - Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce - serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację i zaprasza na kolejną edycję imprezy w 2016 roku.

Sprawdź wyniki XXI Półmaratonu Kurpiowskiego oraz zobacz galerię zdjęć z zawodów:

WYNIKI XXI. PÓŁMARATONU KURPIOWSKIEGO  (0 B)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.