zdjecie 7612

UKS Clan zaprasza na Test Coopera (zapisy)

Lekkoatletyka 03 sierpnia 2017 2 Komentarze

Uczniowski Klub Sportowy Clan Ostrołęka zaprasza do udziału w Teście Coopera, jaki odbędzie się na stadionie miejskim w Ostrołęce dokładnie 16 września br.

Jest to próba wysiłkowa, opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu pozwalająca ocenić Twoją aktualną kondycję fizyczną. Test skierowany jest do Wszystkich bez względu na wiek i płeć. Podczas testu starać się utrzymać w miarę jednakowe tempo, nie zatrzymywać się. Można biec, truchtać, maszerować, skakać, byleby pieszo.

Wszelkie informacje i załączniki potrzebne do zapisów znajdziecie na stronie Elektroniczne Zapisy. Zapisy przyjmowane będą od 20 sierpnia do 14 września 2017 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Warto jednak już teraz zarezerwować sobie ten termin. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów.  Deklarację – wypełnij  i złóż w biurze zawodów. Uwaga! niepełnoletni składają w biurze zawodów deklaracje podpisane przez rodziców/prawnych opiekunów. Więcej informacji na stronie klubu www.uks-clan.cba.pl  lub pod numerem telefonu 506799655, 602711305. Udział w „Teście Coopera” jest  nieodpłatny.

Nagrody:

• Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy numer startowy, imienny certyfikat z wynikiem Testu oraz wodę.  
• Szkoła/klub/drużyna oraz najliczniejsza drużyna – rodzina, którą będzie reprezentować największa ilość uczestników, otrzyma wyróżnienie.
• Wyróżnienie otrzyma również najmłodszy i najstarszy uczestnik Testu
• Puchar otrzyma zawodnik, który pokona najdłuższy dystans w kategorii K i M
• Wśród uczestników zostaną rozdane drobne upominki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
23:00, 03 sierpnia 2017

Gość

A kiedy ten test?


...
22:14, 04 sierpnia 2017

Gość

przecież napisane jest że 16.09Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.