Zawodowy debiut na plus. Paweł Żarnoch zdominował rywala

Sporty walki 19 września 2020 4 Komentarze

Podczas gali KnockOut Boxing Night w Tarnowie na zawodowym ringu zadebiutował kolejny pięściarz z Ostrołęki - wychowanek Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego. Paweł Żarnoch zdecydowanie przeważał w ringu i pewnie pokonał na punkty Radosława Rudiuka.

Paweł Żarnoch wkroczył pewnie na zawodowy ring, gdyż pierwszą rundę w opinii obserwatorów wygrał, pewnie boksując przeciwko spiętemu rywalowi. W drugiej rundzie doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Przypadkowe zderzenie głowami spowodowało rozcięcie łuku brwiowego Żarnocha. Pojawiła się krew, ale w ringu wciąż lepiej prezentował się wychowanek Victorii Ostrołęka.

W trzeciej odsłonie Żarnoch potężnie trafił Rudiuka, rywal "był podłączony" i zatańczył na nogach. Takie akcje ostrołęczanin powtarzał regularnie, czym zaznaczał swoją dominację między linami. Przewaga Żarnocha utrzymała się do końca i sędziowie przyznali mu jednogłośne zwycięstwo na punkty po czterorundowej walce.

Sędziowie punktowali 40-36 (czyli wszystkie rundy wygrane) dla Pawła Żarnocha.

Jestem zadowolony. Przeciwnik postawił twarde warunki i cieszę się. Dziękuję za możliwość występu na gali i trzeba trenować dalej. Pierwszy raz tak miałem podczas walki, że nie widziałem nic na oko. Trochę mnie to zdekoncentrowało, ale chłopaki w narożniku dali radę. Uznanie dla Radka, ma twardą głowę, jest zawzięty i stawił opór. Trenuję i przygotowuję się dalej

- powiedział Paweł Żarnoch w rozmowie z TVP Sport "na gorąco" po walce.

 

fot. screen z transmisji TVP Info

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
20:12, 19 września 2020

T

Gratulacje i powodzenia.

ocena: -         zgłoś
...
22:06, 19 września 2020

Qbas

Brawo powodzenia  

ocena: -         zgłoś
...
05:17, 20 września 2020

EL Czapoo

Tylko zwycięstwo tygrysie , mamy to jedziemy dalej , byczku jesteś najlepszy jest siła widać kolejnego mistrza Europy ,walczymy dalej o marzenia 💪

ocena: -         zgłoś
...
18:49, 20 września 2020

zez

brawo!

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.