Żebrowska zaczyna od 6,30 m!

Lekkoatletyka 08 maja 2018 1 Komentarz

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska znakomicie rozpoczęła sezon startowy w 2018 roku. Podczas białostockiego Mityngu Solidarności z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja uzyskała ona świetny wynik w skoku w dal i z ogromną przewagą wygrała cały konkurs.

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska znakomicie rozpoczęła sezon startowy w 2018 roku. Podczas Mityngu Solidarności z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja uzyskała ona świetny wynik w skoku w dal i z ogromną przewagą wygrała cały konkurs.

Magdalena Żebrowska skoczyła 6.30 m, co jest jej najlepszym życiowym wynikiem. Podopieczna trenera Roberta Nazarkiewicza z KS Podlasie Białystok wygrała konkurs w Białymstoku z ogromną przewagą nad rywalkami. Druga Katarzyna Bargielska z Łomży skoczyła 5.79 m, a trzecia Dominika Suszyńska z Podlasia Białystok - 5.65 m.

Warto dodać, że w tegorocznym sezonie halowym najlepszy rezultat wychowanki trenera Bartosza Witkowskiego z OKLA Ostrołęka wynosił 6.14 m, a w poprzednim sezonie letnim zaczynała ona od wyniku 6 metrów, a w najdłuższym skoku uzyskała 6.27 m. Teraz kolejny raz udało jej się poprawić życiowe osiągnięcie w tej konkurencji. Taki początek sezonu napawa optymizmem na kolejne miesiące. Będziemy trzymać kciuki i obserwować kolejne wyniki.

Wyniki z białostockiego mityngu na poniższej grafice.

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:25, 09 maja 2018

djd

za malo zdiec

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.