zdjecie 266

Zespoły z powiatu w B Klasowym odwrocie

Piłka nożna 04 października 2016 Komentarzy

Za nami 6. kolejka B Klasy ostrołęckiej. Zwycięstwo nad FC Różan odniosła ekipa GLKS Lelis, pozostałe drużyny z powiatu ostrołęckiego nie zdołały zapisać na swoim koncie punktów. Zobacz wyniki oraz aktualną tabelę.

Za nami 6. kolejka B Klasy ostrołęckiej. Zwycięstwo nad FC Różan odniosła ekipa GLKS Lelis, pozostałe drużyny z powiatu ostrołęckiego nie zdołały zapisać na swoim koncie punktów. Zobacz wyniki oraz aktualną tabelę.

Wysokiej porażki z liderem doznał Orz Goworowo. Drużyna z powiatu ostrołęckiego już w pierwszej minucie straciła gola na trudnym terenie, a do przerwy gospodarze zdołali aż czterokrotnie pokonać Adriana Świerżewskiego. "Ustawiło" to całe spotkanie, po przerwie KS Pniewo dorzuciło jeszcze jednego gola i fotel lidera pozostał w powiecie pułtuskim.

Zaskakująco wyrównane starcie z faworyzowanym GKS Maxrol Andrzejewo stoczyła druga drużyna Kurpika Kadzidło. Skazywana na pożarcie ekipa gospodarzy potrafiła przeciwstawić się aktualnemu wicemistrzowi B Klasy. W pierwszej połowie przeważali goście, którzy za sprawą Andrzeja i Radosława Piwońskich prowadzili 2:0. W drugiej połowie kontaktową bramkę strzelił prezes Kurpika Mirosław Lesiński, lecz niedługo potem było 3:1 po bramce Radosława Piwońskiego. Gospodarze walczyli ambitnie i gola na 2:3 w doliczonym czasie gry strzelił Paweł Dobaj. Na więcej zabrakło czasu.

Wysoką wygraną zanotował inny z zespołów z powiatu ostrołęckiego. GLKS Lelis wygrał na wyjeździe z FC Różan aż 8:1. Pauzował Aldo Bartnik Myszyniec. To właśnie pauzująca ekipa jest najwyżej sklasyfikowaną ekipą z powiatu ostrołęckiego w B Klasie. Niestety, jest to dopiero 7. miejsce. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że końcówka rundy jesiennej będzie dla lokalnych zespołów skuteczniejsza i któryś z nich będzie mógł włączyć się do walki o najwyższe pozycje.

Wyniki 6. kolejki B Klasy ostrołęckiej:

Kurpik II Kadzidło 2-3 GKS Andrzejewo
FC 2013 Różan 1-8 GLKS Lelis
WKS Mystkówiec Stary 7-4 GUKS Krasnosielc
Wymakracz Długosiodło 1-2 Iskra Zaręby Kościelne
KS Pniewo 5-0 Orz Goworowo

Tabela:

1. KS Pniewo - 6 m - 16 pkt
2. GKS Andrzejewo - 5 m - 13 pkt
3. WKS Mystkówiec Stary - 5 m - 13 pkt
4. Iskra Zaręby Kościelne - 6 m - 11 pkt
5. Wymakracz Długosiodło - 6 m - 7 pkt
6. GUKS Krasnosielc - 5 m - 7 pkt
7. Aldo Bartnik Myszyniec - 5 m - 7 pkt
8. GLKS Lelis - 5 m - 6 pkt
9. Orz Goworowo - 6 m - 4 pkt
10. Kurpik II Kadzidło - 6 m - 1 pkt
11. FC 2013 Różan - 5 m - 0 pkt

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.