Zmiana trenera w Świcie Baranowo. Puławski zrezygnował

Piłka nożna 03 maja 2018 7 Komentarzy

Kazimierz Puławski nie jest już trenerem A-Klasowego Świtu Baranowo. Doświadczony szkoleniowiec złożył rezygnację z pełnionej funkcji, o czym poinformowała oficjalna strona klubu na Facebooku.Kilka dni temu informowaliśmy, że trener Kazimierz Puławski zrzekł się poborów za kwiecień, biorąc odpowiedzialność za wyniki Świtu w rundzie wiosennej. Drużyna z Baranowo wiosną przegrała sześć spotkań, w większości dość wysoko. Po tej informacji przyszedł czas na kolejną: trener Puławski postanowił podać się do dymisji.

- Chcę podziękować Wszystkim, z którymi się poznałem w Baranowie, za fajny, chociaż krótki czas - mówi trener Puławski. - Kibice chcą zwycięstw, to oczywiste. Z najmocniejszymi już graliśmy, więc powinno być łatwiej. Uważam jednak, że to nie był czas stracony dla chłopaków, tym bardziej dla mnie. Już po czterech porażkach poprosiłem o rozmowę z Zarządem. Oceniono moją pracę pozytywnie licząc, że będę tu długo i efekty będą. Jest mi trudno pogodzić mecz, swoje zawody oraz obowiązki osobiste. Bardzo lubię też wygrywać, to wszystko ułatwia, prostuje. Wygrywanie jest najlepszym psychologiem dla zespołu. Jednak to sport i wiele czynników decyduje o sukcesie. Mnie też to przygnębiało ale i ogromnie motywowało do pracy. Jednak na pewne okoliczności jestem za wrażliwy. Bardzo przepraszam chłopaki, ogromnie Was szanuję, dzięki Rafał za wszystko, dziękuję Prezesie.

Świt Baranowo w 19 meczach zdobył 13 punktów i zajmuje 13. miejsce w tabeli. Niżej jest tylko Żak Szreńsk. Do końca sezonu w A Klasie pozostało jeszcze 7 kolejek. W najbliższym meczu Świt zagra u siebie z KS Wąsewo.

fot. facebook.com/switbwoChcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:50, 03 maja 2018

Gość

świt jest bliski spadku i wtakim momencie zostawić drużynę

ocena: -         zgłoś
...
10:52, 03 maja 2018

Gość

Świt w tym sezonie to pomyłka

ocena: -         zgłoś
...
11:12, 03 maja 2018

Paweł Białczak

Sam jesteś pomyłką

ocena: -         zgłoś
...
13:22, 03 maja 2018

adam

Pomyłka to cie na obiad wołają  

ocena: -         zgłoś
...
17:29, 03 maja 2018

Gość

Do Pawła Białczaka i Adama: coś innego powiecie, poza marnymi argumentami ad personam? Skąd tak mizerna postawa jesienią i jeszcze gorsza wiosną? Spadek jest przecież niemal przesądzony. A co z juniorami? Podobno wycofaliście ich z ligi

ocena: -         zgłoś
...
01:34, 04 maja 2018

P.Białczak

hahahaha

ocena: -         zgłoś
...
06:21, 04 maja 2018

Paweł Białczak

Ten ostatni komentarz to nie ja. Ktoś się podszywa . Chłopaki walczą, starają sie. Nie udaje się trudno . Nie mniej kibiców mamy wspaniałych .  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.