zdjecie 3423
zdjecie 3423

Zmiany w Pekpolu

Siatkówka 21 maja 2011 Komentarzy

Rozpoczęły się rozmowy na temat pozostania w drużynie Pekpolu Ostrołęka na nowy sezon. W tym tygodniu zapadły pierwsze decyzje. Jako, że w drużynie było aż czterech atakujących, postanowiono rozstać się z dwoma z nich, a z pozostałymi przedłużyć umowy. Tym samym z Pekpolem żegnają się Mariusz Kuczko i Adam Jakubowski. Poinformował o tym portal pekpol.net...

Rozpoczęły się rozmowy na temat pozostania w drużynie Pekpolu Ostrołęka na nowy sezon. W tym tygodniu zapadły pierwsze decyzje. Jako, że w drużynie było aż czterech atakujących, postanowiono rozstać się z dwoma z nich, a z pozostałymi przedłużyć umowy. Tym samym z Pekpolem żegnają się Mariusz Kuczko i Adam Jakubowski. Poinformował o tym portal pekpol.net.

Pozostają Artur Żyliński i Tomasz Rutecki. Poza nimi klub przedłużył umowy z Karolem Szczygielskim (środkowy), Grzegorzem Białkiem i Arturem Jacyszynem (obaj przyjmujący). Kolejne decyzje zapadną do poniedziałku.

Informacje na bieżąco można znaleźć na stronie kibiców Pekpolu -www.pekpol.net (z tej strony pochodzą zdjęcia zawodników użyte w naszej grafice po lewej stronie).

tm

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.