Zwycięski weekend młodych piłkarzy Narwi [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 26 kwietnia 2017 2 Komentarze

Młodzi piłkarze Narwi Ostrołęka mają powody do zadowolenia. W ubiegły weekend pewne zwycięstwa odniosły obie ekipy występujące w ligach okręgowych: rocznik 2001 zwyciężył aż 5:0 z Konopianką Konopki, z kolei ich rok młodsi koledzy pokonali Tęczę Łyse 2:1. Co ważne, obie młodzieżowe ekipy Narwi prowadzą w tabelach swoich rozgrywek.

Piłkarze Narwi z rocznika 2001 zmierzyli się z Konopianką Konopki. Bohaterem tego spotkania został Michał Nurczyk, który aż czterokrotnie pokonał bramkarza rywali. Strzelanie rozpoczął w 27. minucie, a jego koledzy poszli za ciosem i do przerwy mieliśmy wynik 3:0. W drugiej połowie na moment do głosu doszli goście, ale później wszystko wróciło do normy i Narew wygrała 5:0. Do czterech goli Nurczyka jednego dołożył Mateusz Krejszeff.

Narew Ostrołęka – Konopianka Konopki 5:0 (3:0)

⚽ 1:0 Nurczyk '27
⚽ 2:0 Nurczyk '35
⚽ 3:0 Krejszeff '39
⚽ 4:0 Nurczyk '55 (k)
⚽ 5:0 Nurczyk '70

Narew: Domalewski (40. Dudek) – Kur, Kupis, Marchewka, Burkacki (44. Mróz), Sadłowski (44. Siok), Antośkiewicz, Gut, Przybyła (76. Borkowski), Krejszeff, Nurczyk.

Trudniejszą przeprawę mieli piłkarze Narwi z rocznika 2002, którzy na własnym stadionie podjęli Tęczę Łyse. Ostrołęczanie już po kwadransie wyszli na prowadzenie po golu Jakuba Żendziana, wykorzystał on dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska. Jeszcze przed przerwą wyrównał Szymon Szulc, ale na szczęście Narwianie w drugiej połowie zapewnili sobie zwycięstwo po golu Konrada Sieruty. Było to zwycięstwo zasłużone, gdyż to Narew była w tym meczu stroną przeważającą. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego spotkania.

Narew Ostrołęka – Tęcza Łyse 2:1 (1:1)

⚽ 1:0 Żendzian '15
⚽ 1:1 Szulc '35
⚽ 2:1 Sieruta '73

Narew: Krupiński – Głębocki, Cwalina, Mrozek, Sagała, Gadomski, Romański, Zabielski, Panuś, Sieruta, Żendzian. Oraz: Kamiński – Rybak, Bukowski, Gocłowski, Sadurski, Mamiński, Bednarczyk.