zdjecie 3114
zdjecie 3114

Zyśk kontra Goluch na gali boksu w Poznaniu

Sporty walki 13 maja 2017 0 Komentarzy

Przemysław Zyśk wraca między liny. Pięściarz z Ostrołęki już 20 maja w Poznaniu stoczy kolejną walkę zawodową. Jego rywalem będzie Tomasz Goluch, legitymujący się rekordem 4 zwycięstw i 6 porażek. Wychowanek Victorii Ostrołęka ma więc szansę na zachowanie "zera" w rekordzie po stronie porażek.

Zyśk będzie zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Pięściarz, który zadebiutował na zawodowym ringu w lutym 2016 roku, stoczył już w karierze cztery walki zawodowe, wszystkie z nich wygrał, a jedną zakończył przed czasem. Obecnie przygotowuje się do kolejne walki w warszawskim Knock Out Gym. Już 20 maja jego celem będzie zapisanie na koncie piątego zawodowego zwycięstwa.

Głównym wydarzeniem gali boksu zawodowego, którą zaplanowano za tydzień w stolicy Wielkopolski, będzie pojedynek Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Noelem Gevorem w ramach eliminatora IBF do walki o tytuł mistrza świata. Do ringu wejdzie też były mistrz Europy Rafał Jackiewicz, który skrzyżuje rękawice z Patrykiem Szymańskim. Galę pokaże telewizja Polsat Sport.

fot. P. Duszczyk - boxingphotos.pl

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.