10 bramek Bartnickiego, ale cieszył się Mazur. Trójka Ostrołęka bez przełamania

Piłka ręczna 12 października 2024 0 Komentarzy

Kolejny mecz Trójki Ostrołęka nie przyniósł przełamania dla ostrołęckich szczypiornistów. Przegrali oni na wyjeździe z Mazurem Sierpc.

Trójka zaczęła ten mecz nieźle, bo po 5 minutach ostrołęczanie po bramce Bartnickiego prowadzili 3:2. Mało tego, w 18. minucie na prowadzeniu znów była Trójka - Turski rzucił bramkę, a ostrołęcki zespół prowadził 9:8.

Później w grze Trójki coś się posypało, a Mazur rzucał bramki seriami. Efekt? Do przerwy gospodarze prowadzili już 18:12 i byli w dużo lepszej sytuacji.

Jak się później okazało, końcowy fragment pierwszej połowy zaważył na końcowym wyniku. Bo w drugiej części gry toczył się już bardzo wyrównany bój, zakończony ostatecznie wygraną gospodarzy 36:31. Na wyróżnienie w ostrołęckiej ekipie zasługuje Gabriel Bartnicki, który rzucił 10 bramek.

Mazur Sierpc - Trójka Ostrołęka 36:31 (18:12)

Trójka: Kośnik, Obidziński 1, Jędrzejewski 4, Turski 1, Głażewski, Żebrowski, Marszałek 1, Sypiański 3, Rybicki, Brzozowski 6, Dmowski 1, Kuszniruk 2, Wysocki, Celiński 2, Bartnicki 10.