I liga. Trójka Ostrołęka uległa Warszawiance

Piłka ręczna 29 września 2024 0 Komentarzy

W trzeciej kolejce I ligi piłkarze ręczni UMKS Trójka Ostrołęka przegrali na wyjeździe z Warszawianką 25:35.

Pierwszą połowę po bardzo dobrym początku gospodarze wygrali 17:12. Ostrołęczanie dzielnie walczyli, jednak ekipa Warszawianki okazała się skuteczniejsza.W drugiej połowie ekipa z Warszawy zwiększyła przewagę i ostatecznie zwyciężyła różnicą 10 bramek.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki był Gabriel Bartnicki, który zdobył 6 bramek. Niestety, jego indywidualnych starań było za mało, aby odwrócić losy meczu.

Trójka wciąż szuka swojej optymalnej formy i stabilizacji w rozgrywkach I ligi. Na razie ma na koncie trzy porażki. W czwartej kolejce, w sobotę 5 października o godz. 17:00 w hali przy Blachnickiego 5 w Ostrołęce, Trójka zmierzy się z SMS ZPRP Płock.

Warszawianka - Trójka Ostrołęka 35:25 (17:12)

Trójka: Szelkowski, Jędrzejewski 1, Świerżewski 1, Turski 2, Głażewski, Żebrowski 4, Marszałek 1, Sypiański 3, Rybicki, Dmowski 1, Minota, Kuszniruk 2, Wysocki, Celiński 4, Bartnicki 6.