3 powody, dla których warto przyjść na sobotni mecz Narwi Ostrołęka

Piłka nożna 17 czerwca 2022 3 Komentarze

To spotkanie warto zobaczyć na żywo z kilku względów. Narew Ostrołęka w sobotę o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce podejmie Stoczniowca Płock. Choć powodów do tego, by wybrać się na stadion, jest wiele, to warto przypomnieć trzy najważniejsze.

Po pierwsze, to ostatni mecz sezonu

Kibice, którzy lubili oglądać czwartoligową piłkę, muszą z żalem przyznać, że ten arcyciekawy sezon już się kończy. Przy Witosa wybrzmi ostatni akord rozgrywek 2021/22, które przyniosły Narwi Ostrołęka cenne utrzymanie. Na około dwa miesiące trzeba pożegnać się z ligową piłką, więc tym bardziej warto przyjść i zobaczyć mecz o punkty. Sparingi to już nie to samo.

Po drugie, odchodzi trener Sieradzki

Andrzej Sieradzki nie będzie już trenerem Narwi Ostrołęka w przyszłym sezonie. Szkoleniowiec, który wprowadził Narew do IV ligi, a następnie ją w niej utrzymał, żegna się z niebiesko-czerwonymi. W rozmowie z eostroleka.pl stwierdził, że decyzja nie była łatwa, ale przemyślana. Na pewno zawodnicy i kibice sporo zawdzięczają temu szkoleniowcowi, więc pożegnalne brawa będą jak najbardziej na miejscu.

Po trzecie, najważniejsze, "Mara" kończy karierę

Piotr Strzeżysz to żywa legenda ostrołęckiej piłki nożnej. Klub MZKS Narew poinformował w tygodniu, że popularny "Mara" w sobotę ostatni raz wybiegnie na boisko. 40-letni pomocnik kończy karierę, w trakcie której przez lata stanowił o sile klubu. Mnóstwo meczów, bramek, wylanego potu, emocji, jakich dostarczył kibicom - za to wszystko przyjdzie podziękować. Tego dnia stadion powinien eksplodować burzą braw w uznaniu za wieloletnią grę Piotra Strzeżysza.


Mecz Narew Ostrołęka - Stoczniowiec Płock w sobotę 18 czerwca o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Bilety: normalny – 10 zł; za darmo wchodzą: osoby do 12 roku życia, członkowie Klubu Kibica Narwianie oraz grupy zawodników z klubów z Ostrołęki i regionu. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
15:24, 17 czerwca 2022

Gość

Dla Mary to musi po prostu wstać cały stadion bijąc brawa. Oby spikier do tego zachęcił ludzi.  

ocena: 100%         zgłoś
...
22:06, 17 czerwca 2022

Oka

Kibicuję NARWI szanuję Marę za to co zrobił dla klubu ale na mecz nie przyjde.........dlaczego na IV ligę są bilety , była Korona biletów nie bylo a na NAREW są od A klasy , pamiętam w B klasie były cegiełki ,które były fajnym pomysłem .'......
TYLKO NAREW

ocena: 50%         zgłoś
...
22:22, 17 czerwca 2022

Do Oka

Widać żaden z Ciebie kibic.
P. S Masz słabe informacje w a klasie nie było żadnych biletów  

ocena: 67%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.