A-Klasa: Remisowe derby, zwycięstwo Rzekunianki

Piłka nożna 26 sierpnia 2013 Komentarzy

Derbami powiatu ostrołęckiego rozpoczął się sezon 2013/14 w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Beniaminek - Bartnik Myszyniec - na własnym stadionie zremisował ze Świtem Baranowo 1:1. Wygrała za to Rzekunianka Rzekuń, która nie dała szans KS Wąsewo.

Świt Baranowo zremisował w Myszyńcu z Bartnikiem

Bartnik rozpoczął nowy sezon w A-Klasie od mocnego uderzenia, gdyż już w drugiej minucie meczu ze Świtem do siatki trafił Artur Warych. W 21. minucie wyrównał Adrian Wołejszo. Do końca meczu, mimo szans z obu stron, wynik już się nie zmienił i derby powiatu ostrołęckiego zakończyły się remisem.

Przewagę własnego boiska wykorzystała za to Rzekunianka Rzekuń, która w niedzielne popołudnie pokonała KS Wąsewo 2:1. Gole dla gospodarzy strzelali Piotr Wysocki i Łukasz Kowalewski.