Agrykola i Diament wygrywają XIV Memoriał Piotra Dobrzyńskiego (wideo, zdjęcia)

Piłka ręczna 17 marca 2019 3 Komentarze

UKS Agrykola Warszawa w roczniku 2006 i UKS Diament Ostrołęka w roczniku 2007 - to najlepsze drużyny XIV Memoriału Piotra Dobrzyńskiego, jaki rozegrany został w Ostrołęce.196 zawodników

Memoriał Piotra Dobrzyńskiego rozgrywany był już po raz czternasty. To największy turniej piłki ręcznej w naszym regionie. Rywalizowało w nim 196 zawodników. Przez trzy dni w dwóch ostrołęckich halach obejrzeliśmy wiele emocjonujących meczów. Młodzi piłkarze mogli obejrzeć także mecz drugiej ligi pomiędzy Trójką Ostrołęka a Orlętami Zwoleń.

Kim był Piotr Dobrzyński?

To nauczyciel wychowania fizycznego, trener i pasjonat piłki ręcznej. Pracował w Szkole Podstawowej nr 10 i Gimnazjum nr 5 w Ostrołęce. W październiku 2004 roku rozpoczął walkę z chorobą nowotworową. Zmarł 13 marca 2005 roku.

Rocznik 2006

Tu wygrali zawodnicy Agrykoli Warszawa. Srebrne medale trafiły do Pasji Bartoszyce, a brązowe - do Szkoły Podstawowej nr 18 w Koszalinie. Zawodnicy Trójki Ostrołęka, prowadzeni przez trenera Radosława Żebrowskiego, uplasowali się na szóstym miejscu.

Rocznik 2007

Pełnym sukcesem zakończyły się za to mecze UKS Diament Ostrołęka. Podopieczni Radosława Blocha wygrali swoją kategorię wiekową, wyprzedzając Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka i Akademię Małych Mistrzów Siódmiaka Białystok. Grała też druga drużyna UKS Diament - zajęła szóste miejsce.

Oni byli najlepsi

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Maksymilian Feliszewski i Gabriel Bieniek. Najlepsi bramkarze to Miłosz Lewoń i Wiktor Damięcki, a najlepsi strzelcy - Dominik Borowiecki i Kacper Gądek.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
02:41, 18 marca 2019

Heh

Sedzia to jakis slaby:%

ocena: -         zgłoś
...
07:10, 18 marca 2019

Olek

Brawo dla panów Radosławów

ocena: -         zgłoś
...
08:47, 18 marca 2019

Poket

Pamiętam Pana Piotra super gość. Grałem u niego w diamęcie i w Narwi  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.