Aldo Bartnik gromi aż 9:0! Porażki Kurpika i Rzekunianki

Piłka nożna 25 kwietnia 2016 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec rozgromił Gladiatora Słoszewo w spotkaniu 18. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Piłkarze z Myszyńca zaaplikowali rywalom aż dziewięć goli. Przegrane mecze zanotowały z kolei ekipy Kurpika Kadzidło i Rzekunianki Rzekuń.Podopieczni Daniela Dziekońskiego przystąpili bardzo zmobilizowani do kluczowego meczu tego sezonu z Gladiatorem Słoszewo. Porażka oznaczałaby poważne utrudnienie w walce o utrzymanie w A-Klasie, lecz gracze z powiatu ostrołęckiego nie brali pod uwagę takiej możliwości i od początku przystąpili do zmasowanych ataków.

Po pół godzinie gry rywale nie mieli za bardzo ochoty na kontynuowanie meczu, gdyż kapitalnie dysponowany Aldo Bartnik prowadził już 5:0. Do siatki trafiali odpowiednio Mateusz Krajza w 5. minucie, Mateusz Wróblewski (8. minuta), Grzegorz Arcichowski (17. minuta), Dominik Kulas (20. minuta) i ponownie Krajza (27. minuta). Wynik utrzymał się do przerwy, lecz po zmianie stron myszynieccy piłkarze postanowili jeszcze bardziej udokumentować swoją przewagę.

Bramkę na 6:0 strzelił Krzysztof Szymański, a po nim do siatki Gladiatora Słoszewo trafiali jeszcze Maciej Szymański, Tomasz Murach i Szymon Kulas. Goście mogą się cieszyć, że nie przegrali wyżej niż 9:0, gdyż piłkarze z Myszyńca mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy prowadzeni przez trenera Dziekońskiego awansowali na 12. miejsce w tabeli. Do 11. pozycji tracą cztery punkty, lecz w takiej dyspozycji mogą być groźni dla każdego zespołu w tej lidze.

Pozostałe zespoły z powiatu ostrołęckiego odnotowały porażki w 18. kolejce. Rzekunianka Rzekuń przegrała na wyjeździe z Orłem Sypniewo 0:1, a Kurpik Kadzidło przed własną publicznością uległ Mazowszu Jednorożec 0:2. Więcej o rozgrywkach A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej i aktualnej formie ekip z powiatu ostrołęckiego w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Aldo Bartnik Myszyniec - Gladiator Słoszewo 9:0 (5:0)
Krajza 5, 27, Wróblewski 8, Arcichowski 17, Kulas 20, K. Szymański 48, M. Szymański 70, T. Murach 72, Sz. Kulas 83

Aldo Bartnik: Marek Lis - Rafał Lemański, Mateusz Majewski, Dominik Kulas, Wojciech Gwiazda (77. Dominik Kozłowski)  – Mateusz Wróblewski, Łukasz Murach (70. Szymon Kulas), Grzegorz Arcichowski (49. Kamil Stań), Tomasz Murach - Mateusz Krajza (49. Maciej Szymański), Krzysztof Szymański.

Pozostałe wyniki 18. kolejki:

GKS Strzegowo 2-1 Orzyc Chorzele
Korona Karolinowo 2-0 Gryf Kownaty Żędowe
Kurpik Kadzidło 0-2 Mazowsze Jednorożec
Orzeł Sypniewo 1-0 Rzekunianka Rzekuń
GUKS Krasnosielc 4-4 Jutrzenka Unieck

Tabela:

1. Orzyc Chorzele 41
2. Mazowsze Jednorożec 38
3. GKS Strzegowo 37
4. Kryształ Glinojeck 36
5. Gryf Kownaty Żędowe 28
6. Kurpik Kadzidło 26
7. Jutrzenka Unieck 25
8. Orzeł Sypniewo 25
9. KS Wąsewo 25
10. Korona Karolinowo 20
11. Rzekunianka Rzekuń 20
12. Bartnik Myszyniec 16
13. GUKS Krasnosielc 16
14. Gladiator Słoszewo 11

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.