Aldo Bartnik gromi aż 9:0! Porażki Kurpika i Rzekunianki

Piłka nożna 25 kwietnia 2016 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec rozgromił Gladiatora Słoszewo w spotkaniu 18. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Piłkarze z Myszyńca zaaplikowali rywalom aż dziewięć goli. Przegrane mecze zanotowały z kolei ekipy Kurpika Kadzidło i Rzekunianki Rzekuń.

Podopieczni Daniela Dziekońskiego przystąpili bardzo zmobilizowani do kluczowego meczu tego sezonu z Gladiatorem Słoszewo. Porażka oznaczałaby poważne utrudnienie w walce o utrzymanie w A-Klasie, lecz gracze z powiatu ostrołęckiego nie brali pod uwagę takiej możliwości i od początku przystąpili do zmasowanych ataków.

Po pół godzinie gry rywale nie mieli za bardzo ochoty na kontynuowanie meczu, gdyż kapitalnie dysponowany Aldo Bartnik prowadził już 5:0. Do siatki trafiali odpowiednio Mateusz Krajza w 5. minucie, Mateusz Wróblewski (8. minuta), Grzegorz Arcichowski (17. minuta), Dominik Kulas (20. minuta) i ponownie Krajza (27. minuta). Wynik utrzymał się do przerwy, lecz po zmianie stron myszynieccy piłkarze postanowili jeszcze bardziej udokumentować swoją przewagę.

Bramkę na 6:0 strzelił Krzysztof Szymański, a po nim do siatki Gladiatora Słoszewo trafiali jeszcze Maciej Szymański, Tomasz Murach i Szymon Kulas. Goście mogą się cieszyć, że nie przegrali wyżej niż 9:0, gdyż piłkarze z Myszyńca mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy prowadzeni przez trenera Dziekońskiego awansowali na 12. miejsce w tabeli. Do 11. pozycji tracą cztery punkty, lecz w takiej dyspozycji mogą być groźni dla każdego zespołu w tej lidze.

Pozostałe zespoły z powiatu ostrołęckiego odnotowały porażki w 18. kolejce. Rzekunianka Rzekuń przegrała na wyjeździe z Orłem Sypniewo 0:1, a Kurpik Kadzidło przed własną publicznością uległ Mazowszu Jednorożec 0:2. Więcej o rozgrywkach A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej i aktualnej formie ekip z powiatu ostrołęckiego w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Aldo Bartnik Myszyniec - Gladiator Słoszewo 9:0 (5:0)
Krajza 5, 27, Wróblewski 8, Arcichowski 17, Kulas 20, K. Szymański 48, M. Szymański 70, T. Murach 72, Sz. Kulas 83

Aldo Bartnik: Marek Lis - Rafał Lemański, Mateusz Majewski, Dominik Kulas, Wojciech Gwiazda (77. Dominik Kozłowski)  – Mateusz Wróblewski, Łukasz Murach (70. Szymon Kulas), Grzegorz Arcichowski (49. Kamil Stań), Tomasz Murach - Mateusz Krajza (49. Maciej Szymański), Krzysztof Szymański.