Aldo Bartnik Myszyniec pierwszym liderem B Klasy

Piłka nożna 29 sierpnia 2016 Komentarzy

W ubiegły weekend zainaugurowane zostały rozgrywki ostrołęckiej B Klasy. Pierwszym liderem został Aldo Bartnik Myszyniec, który w derbach powiatu ostrołęckiego wysoko rozprawił się z Kurpikiem II Kadzidło. Wysokie porażki poniosły ekipy Orza Goworowo i GLKS Lelis.

Derbowe starcie w Myszyńcu przebiegało pod dyktando Aldo Bartnika. Już w 4. minucie spotkania bramkę zdobył Szymon Kulas, a po kwadransie gry było już 2:0 po golu Tomasza Muracha. Po przerwie myszynieccy piłkarze nie zwolnili tempa i spokojnie wygrali to spotkanie 5:0, stając się tym samym pierwszym liderem B Klasy w nowym sezonie. Wyjazdową porażką 0:4 z GKS Maxrol Andrzejewo sezon zainaugurował Orz Goworowo, z kolei GLKS Lelis uległ 1:4 Iskrze Zaręby Kościelne. Honorowego gola dla Lelisa zdobył Piotr Tumiński.

Poniżej pełne wyniki spotkań 1. kolejki B Klasy ostrołęckiej.

Orz Goworowo - GKS Maxrol Andrzejewo 0:4 (0:4)

⚽ 0:1 Barzał '5
⚽ 0:2 Kraszewski '17
⚽ 0:3 R. Piwoński '34
⚽ 0:4 A. Piwoński '36

ORZ: Świerżewski - Brzozowski (46' C. Gęsich), Bukowski, Dziełak (55' Zięba), R. Gęsich (65' Prusaczyk), Sz. Gęsich, Mech, Owczarski, Szpont, D. Tomaszewski, K. Tomaszewski.

Aldo Bartnik Myszyniec - Kurpik II Kadzidło 5:0 (2:0)

⚽ 1:0 Sz. Kulas '4