zdjecie 8196
zdjecie 8196

Alicja Lendzioszek w kadrze Mazowsza na Turniej Nadziei Olimpijskich

Siatkówka 13 października 2017 2 Komentarze

Siatkarka OTPS Nike Ostrołęka Alicja Lendzioszek kolejny raz w ostatnim czasie otrzymała powołanie do reprezentacji Mazowsza, tym razem na Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt z rocznika 2003.  

Turniej rozegrany zostanie od soboty do wtorku w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Szczyrku. Reprezentacja województwa mazowieckiego znalazła się w jednej grupie z Łódzkim, Kujawsko-Pomorskim i Lubuskim. Cieszy fakt, iż częścią kadry Mazowsza będzie Alicja Lendzioszek. To nie pierwsze tego typu powołanie w ostatnim czasie - Alicja pojechała także na turniej kadr wojewódzkich w Rawie Mazowieckiej na przełomie września i października.

- Trzymamy kciuki za Alicję i za reprezentację Mazowsza. Ali zabraknie w niedzielnym meczu kadetek Nike z MOS Wola II Warszawa, ale mam nadzieję, że dziewczęta dadzą radę i odniosą drugie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi mazowieckiej - podkreśla Dariusz Piersa, prezes OTPS Nike.

Wspomniany już mecz Nike - MOS Wola II w ramach I ligi mazowieckiej kadetek rozegrany zostanie w niedzielę 15 października o godz. 12.00 w sali ZSZ 1 przy ul. 11 listopada 20. Wstęp wolny, zapraszamy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:09, 13 października 2017

Koleżanka

Brawo Alicja, trzymamy kciuki -powodzenia.  


...
20:08, 13 października 2017

kolega

Brawo Ala brawo Nike!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.