zdjecie 8073

B Klasa: Korona II powiększa przewagę, Orz wygrywa po raz pierwszy

Piłka nożna 24 października 2017 0 Komentarzy

Korona II Ostrołęka umocniła się na fotelu lidera B Klasy ostrołęckiej. Drużyna prowadzona przez Michała Robaszkiewicza pokonała na wyjeździe FC Różan 7:1. Ważna chwila również spotkała Orz Goworowo - ta drużyna odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Drugi zespół Korony wykorzystał remis rywali z drugiego i trzeciego miejsca - mecz Iskry Zaręby Kościelne z Narwią Ostrołęka zakończył się remisem 2:2, a to oznacza, że Korona ma już 5 punktów przewagi nad drugą Iskrą. Wszystko zmienić się może za 2 dni, bo jeżeli COOZPN przyzna Narwi Ostrołęka 3 punkty walkowerem za mecz z KS Pniewo, to Narew wyjdzie na drugie miejsce i tracić będzie do Korony tylko 3 "oczka". Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że kolejną bramkę w B Klasie zanotował Artur Muchin, ale tym razem jego wyczyn przyćmili Maciej Kurowicki - autor hat-tricka oraz Karol Macioch - strzelec dwóch bramek.

Orz Goworowo w 9. kolejce zanotował swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując na własnym stadionie ekipę z Andrzejewa. Bramki dla Orza strzelili Jakub Zięba (ten 17-latek ma na koncie już 7 goli w tym sezonie) oraz Cezary Gęsich. O kolejne punkty Orz powalczy za tydzień w meczu z Wymakraczem Długosiodło.

FC Różan - Korona II Ostrołęka 1:7 (0:3)

⚽ 0:1 Kurowicki '21
⚽ 0:2 Kurowicki '36
⚽ 0:3 Muchin '37
⚽ 0:4 Chmielewski '46
⚽ 1:4 K. Tarasiewicz '53
⚽ 1:5 Macioch '59
⚽ 1:6 Macioch '66
⚽ 1:7 Kurowicki '90+1

Korona II: Jaroszewski - Ciak, Chmielewski, Giers, Skarzyński, Dawidzki, Buchalski, Macioch, Muchin, Kurowicki, Nosek. Zagrali również: Wojtkowski, Zabielski, Pochmara, Modzelewski, Majkowski, Jakubiak.

Orz Goworowo - GKS Andrzejewo 2:1 (1:0)

⚽ 1:0 Zięba '3
⚽ 2:0 C. Gęsich '51
⚽ 2:1 Sokołowski '83

Orz: Świerżewski - B. Dziełak, J. Dziełak, Mi. Brzozowski, Drabot, Bukowski, R. Gęsich, C. Gęsich, T. Gęsich (83' Szpont), Tomaszewski, Zięba (70' Koziatek).

ZOBACZ TABELĘ B KLASY

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.