B Klasa: Lelis lepszy od FC Różan

Piłka nożna 03 października 2017 2 Komentarze

GLKS Lelis pokonał FC 2012 Różan 2:0 w spotkaniu 6. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Zespół z powiatu ostrołęckiego odniósł tym samym drugie ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

GLKS objął prowadzenie już w dziewiątej minucie za sprawą Pawła Dobaja, w drugiej połowie wynik podwyższył Hubert Kaliszewski. Drużyna gospodarzy wygrała po raz pierwszy na własnym boisku w tym sezonie, oprócz tego ma na swoim koncie także jeszcze jedno zwycięstwo, remis i trzy porażki. Dorobek siedmiu punktów pozwala na zajmowanie ósmego miejsca w tabeli ze stratą jedenastu "oczek" do liderującej Korony II Ostrołęka.

W najbliższy weekend GLKS zagra na wyjeździe z Iskrą Zaręby Kościelne.