B Klasa: Nieoczekiwana porażka Narwi w Pniewie

Piłka nożna 08 października 2017 33 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z KS Pniewo 2:3 w meczu 7. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Niebiesko-czerwoni zmierzyli się z niezwykle twardo grającym rywalem i ta determinacja spowodowała, że trzy punkty zostały na terenie gospodarzy.

Narwianie objęli prowadzenie w 33. minucie, kiedy to rzut karny po faulu na Macieju Młynarskim pewnie wykorzystał Michał Markowski. Bardzo dobrze w bramce Narwi spisywał się Igor Kaliszewski, przed przerwą ratując zespół przed utratą gola. Tym samym ostrołęczanie zeszli na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie ten wynik utrzymał się do 56. minuty, kiedy to rozpoczął się 'zabójczy kwadrans' KS Pniewo. Gospodarze najpierw doprowadzili do wyrównania strzałem z najbliższej odległości, a następnie wykorzystali kolejne sytuacje i już w 67. minucie wynik był zupełnie inny: 3:1 dla gospodarzy. Udało się go zmienić dopiero pięć minut przed końcem. Narew strzeliła gola za sprawą Jakuba Chaberka i nadzieje na dobry wynik odżyły, bo w dodatku czerwoną kartką ukarany został jeden z graczy Pniewa. Wyrównać się jednak nie udało - piłka dwukrotnie trafiała w słupek, raz w poprzeczkę. W jednej z ostatnich akcji czerwoną kartkę obejrzał bramkarz Narwi Igor Kaliszewski. Narew przegrała 2:3, była to dla nich druga porażka w tym sezonie. Podopieczni Rafała Koska utrzymają trzecie miejsce w tabeli, za tydzień zagrają z FC Różan.

Mecz był niezwykle twardym widowiskiem, a po spotkaniu pojawiły się zupełnie niepotrzebne emocje, o których wspomnimy w najbliższych dniach w naszym serwisie. Cóż, chyba taki urok B Klasy.

B Klasa ostrołęcka - 7. kolejka
KS Pniewo – Narew Ostrołęka 3:2 (0:1)
⚽ dla Narwi: 33' Markowski; 85' Chaberek

Narew Ostrołęka (skład wyjściowy): Kaliszewski – Wysocki, Młynarski, A. Mierzejewski, Grodzki – Lutrzykowski, Gontarz, Markowski – Chorążewicz, Pędzich, Kobrzyński.

...
16:23, 08 października 2017

kolega

Panowie trzeba przede wszystkim wziąść sie za treningi bo wyniki same nie przyjdą i walczyć do końca bo różne mogą nastąpić sytuacje i inne druzyny tez bedą tracić punkty a do trenera uwaga taka ze nie powinni grać ludzie którzy nie trenują a są zaprzyjażnieni jedynie z trenerem.

...
16:24, 08 października 2017

Wygramy z rozanem a co z tego jak porazki prawdopodobnie beda  na wyjazdach z iskra i mystkowcem

...
16:29, 08 października 2017

Gk

Ale bzdury piszecie, szkoda że anonimowi jesteście. Podpisz się z nazwiska.

...
17:47, 08 października 2017

po meczu prezes pniewa i jeden z ich zawodników pobili dwóch zawodników Narwi!!!!

Marcin

Zawodnicy Narwi przed meczem wyśmiewali nas od chłopków i zachowywali się jak gwiazdeczki które mogą sobie dopisać 3 punkty ,wiec o jakiej kulturze tu mowa ?

...
19:23, 08 października 2017

andi

Chłopki grają w lidze siódemek a póżniej cieńcy  w meczu.

do zarządu

Pamietajcie ze Narew to duma i tradycja nawet w B klasie trzeba umieć godnie przegrywać. Zawodnicy muszą godnie reprezentować klub a dużo sie mówi o piłkarzach ze grają po orlikach albo w lidze siódemek a trener nad zespołem nie panuje .

...
21:09, 08 października 2017

do pniewa

Synalki przecież przyjedziecie do Ostrołęki ,sprawdzimy jakie z was wioskowe kozaki!

...
21:21, 08 października 2017

ks

Wioskowe kozaki wygrały z miastowymi kozakami:)

...
21:38, 08 października 2017

Pniewo

Panowie ze śmierdzące gównem lub celulozy Ostrołęki  (nie rozróżniam tych smrodów) . W Ostrołęce my też pokażemy jak się gra w piłkę. Wy nic nadzwyczajnego nie gracie . W obronie katastrofa . Każda piłka w pole karne to zastawienie naszego napastnika i smród utraty bramki . Przewietrzcie Ostrołękę jak będziemy do was jechać żeby tak nie klepało tym gównem. Pniewo wieś ogrywa wielką Ostrołękę i nie śmierdzi . Nie zamienił bym miejsca zamieszkania za nic w świecie .

...
22:10, 08 października 2017

luck

postawa naszych zawodników niestety porażka.panowie jeśli chcecie coś osiągnąć wezcie sie w garść i zaper.......

...
22:32, 08 października 2017

Wstyd Panowie i trzeba podjąć stosowne kroki bo w tym sezonie awansu nie będzie. Po rundzie zmiana trenera i budowa od nowa silnego zespołu żeby w następnym sezonie awansować.

...
23:04, 08 października 2017

to wy w tym Pniewie macie internety? szok. Na razie to poczekamy jak niedlugo na jaw wyjdzie sprawa pobicia bramkarza... oj będzie śmierdziało wtedy w Pniewie bo takich rzeczy internet nie zapomina

...
00:53, 09 października 2017

ja wiem czy nieoczekiwana? szczeście się skończyło i tyle, na wyjazdach zaczną się wpier.... to samo będzie z Koroną 2

...
01:49, 09 października 2017

Nawałka

I dupa!!! nikogo z was debile nie powołam!!

...
08:35, 09 października 2017

Haha

Napinacze! Emocje w B klasie. Pokory Wam brakuje. Wielcy piłkarze, zarządy klubu, oprawy. Szanujcie historie klubu i do ciężkiej pracy. Efekty przyjdą same jak zaczniecie myśleć.

...
09:42, 09 października 2017

info

Rafał twoja posada trenera jest już nie zagrożona . Słowik dostał ofertę prowadzenia Ostrowi .

...
09:48, 09 października 2017

Xxx

Może i Narew zbyt dobrze nie grała ale takiego burackiego zachowania jak "piłkarzy Pniewa to jeszcze nie widziałem.

...
15:26, 09 października 2017

Pniewo

To samo mogę napisać o zawodnikach Narwi a w szczególności nr 7 . Jakby zawodnicy Narwi normalnie się zachowywali my byśmy zachowywali się normalnie a tak chamstwo chamstwo trzeba tępić

...
17:49, 09 października 2017

Jeszcze mecz moga cofnac, wiec nie ma o czym tu dykutowac.

...
18:23, 09 października 2017

Pniewo

Znowu baty byście dostali. Wydaje mi się żebyście lepiej się nie kompromitowali :)

...
19:58, 09 października 2017

Rlo

Trzeba było grać w 4 lidze i nie było by buractwa pseudo gffiazdy z Ostrołęki ;)

...
09:07, 10 października 2017

Tifoso

Oj chyba trzeba będzie kogoś przywitać po kurpiowsku wiosną hehe.
Walczyć trenować Narew musi panować .

...
21:55, 10 października 2017

kibic

Kawał ugoru porosniety kępamy trawy i zalany  wodą, zawodnik  ktory po wyrzuceniu z boiska po kilku minutach  wchodzi na nie i odkopuje pilke w krzaki,porządkowy ktory leci z łapamy do pilkarzy i trenera Narwi i na koniec bramkarz ńarwi ktory zostaje uderzony ot wasza cała  kultura. Sędzia ktory nie panował nad niczym i doprowadziłdo tego

...
22:25, 10 października 2017

ole

Niestety nie od dziś wiaomo co tam się dzieje - mecz jednak przegrany jest na boisku!

...
22:27, 10 października 2017

GOŚĆ

zawodnik Marcin C został ukarany czerwoną kartką w meczu z Zarębami a grał zaraz z lelisem mystkowcem i narwią na lewą karte