Biegacze z UKS Siódemka walczyli na przełajach

Lekkoatletyka 11 marca 2016 Komentarzy

W sobotę 5 marca odbyły w Powsinie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych, w których wzięli udział także zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka. Najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu seniorek na dystansie 2,5 km zajęła wysokie 4. miejsce.

Martyna Budziłek

Najdłuższy dystans dla  mężczyzn to bieg na 4 km, rywalizowali w nim seniorzy i juniorzy. Najlepiej z Siódemki wypadł Daniel Gadomski, który wśród seniorów zajął 11., a wśród juniorów 6. miejsce. W tym samym biegu 16. wśród seniorów i 9. w juniorach był Kamil Łyszkowski, 25. w seniorach i 12. w juniorach Karol Kudrzycki, a tuż za nim na 26. pozycji w seniorach i 13. w juniorach uplasował się Adrian Oleszczak.

Trzech zawodników UKS Siódemka wystartowało w biegu na 2 km juniorów młodszych. Szóste miejsce zajął Adam Piątkowski, ósmy był Karol Rogoziński, a dziewiąty Wojciech Bączek.

Także trójka zawodników ostrołęckiego klubu wystartowała na dystansie 2 km młodzików. Najwyżej - na 7. pozycji - bieg ukończył Jakub Cichocki, 10. był Mateusz Rostkowski, a 11. Jakub Bączek. Na 1500 m biegała młodziczka  Marlena Kur, zajęła ona 15. miejsce.